Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

K čemu jsou kategorie a co do nich patří?

VZTAHY

Do trápení se vztahy patří všechno, co tíží tvoje srdíčko a je v tom láska nebo přátelství, problémy v rodině, partě, se spolužáky atd. prostě vždy, když je v tom někdo druhý nebo naopak ti ten druhý chybí, když potřebuješ dostat ze sebe ten nesnesitelný smutek a vypsat se...

Pokud se tvůj problém týká hlavně sexu, možná pro tebe bude lepší následující kategorie.

SEX

Sem patří všechny problémy, které se týkají sexu, pohlaví nebo orientace. Tady můžeš napsat, co tě trápí, když prožíváš s partnerem intimní chvilky, nebo se poradit, jak si při tom nezkazit život neplánovaným rodičovstvím.

ZDRAVÍ

Všechny otázky a trápení související s tvým tělem. Pokud se děje něco nenormálního, ale nespěchá to a nechceš hned k doktorovi. Ale pamatuj, že jen lékař může přesně zjistit, co ti skutečně je, proto pokud problémy přetrvávají, neváhej ho navštívit! Taky sem napiš, pokud se tvůj problém týká drog.

Pokud jde o nepříjemnosti s pohlavními orgány nebo tvé potíže úzce souvisí se sexuálním stykem, napiš o tom o kategorii výš.

DUCHOVNO

Zažil(a) jsi něco tajemného, stalo se něco neuvěřitelného, nedokážeš si něco vysvětlit? Něčemu nerozumíš ohledně víry? Hledáš smysl života nebo jen chceš vědět, co se asi stane po smrti? Trápí tě osud? Zeptej se a třeba najdeš na některé otázky odpověď nebo zjistíš, že nejsi jediný člověk, kterého něco podobného trápí.

SVĚT

Problémy a úspěchy u nás i ve světě, prostě vše, o čem se všude píše a mluví. Není ti něco lhostejné? Pak napiš do této kategorie.

VOLNÝ ČAS

Veškeré dotazy na téma sport, hudba, film, zábava a další oblasti, které nám dělají radost, ale občas přinesou nějaké trápení, nebo když jen potřebuješ něco z těchto oblastí zjistit.

ŠKOLA

Nejde ti matika? Nerozumíš nějakému spojení? Sem napiš všechno, čemu nerozumíš a určitě se najde někdo, kdo ti to vysvětlí. Pokud jde jen o základní překlad nebo vysvětlení pojmů, zkus nejdřív hledat ve slovníku nebo encyklopedii (odkazy na hlavní stránce). Pokud reaguješ, neuváděj hned výsledek, ale hlavně postup získání výsledku a jak k danému způsobu řešení dojít.

Pokud se tvůj problém týká školy ve smyslu spolužáků a učitelů a vycházení s nimi, napiš jej do Vztahů. Naopak pokud jde o něco, při čem používáš techniku a nevíš si s jejím použitím rady, napiš do kategorie Technika.

PRAKTICKÉ

Potřebuješ něco zařídit a nevíš jak na to? Bojíš se, že to špatně dopadne? Nech si poradit od těch, co to už zkusili nebo to dělají běžně. Nevíš si rady, jak zařídit něco na úřadech, nebo jak se prodává dům nebo co všechno musíš udělat před cestou do nějaké exotické země? Jak se dívka stane au-pair? Pokud chceš vědět, jak něco správně vyjednat, napiš svoji situaci sem.

TECHNIKA

Jsi počítačový antitalent? Nebo jen nevíš, jak něco funguje a chceš tomu porozumět? Trápíš se s úkolem nebo prací a počítač nedělá co by měl? Máš problém s internetem? Chová se počítač nebo mobil divně? Něco na něm chceš změnit? Sem patří veškerá technika, která vyžaduje naučit se ji správně ovládat, tedy hlavně počítače, mobily, mptrojky, navigační přístroje...

TVORBA

Napadá tě nějaký smyšlený příběh nebo máš básnické střevo či tě jinak postihla nezkrotná touha tvořit literární dílo, tady je prostor.

VZKAZY

Veškeré veřejné vzkazy, dotazy, pozvánky a jiné připomínky, u kterých chceš, aby je četlo co nejvíce návštěvníků Trápení.cz. Nepiš sem přímo reklamu, ta se ale dá objednat.

SEZNAMKA

Tato vyhledávaná kategorie je tady pro všechny, které trápí samota a chtějí se seznámit s jinými uživateli tohoto webu, kteří se taky cítí sami. Před vložením inzerátu si založ profil, můžeš si tak do něj přidat fotku a v případě potřeby aktualizovat veškeré údaje o sobě.

OSTATNÍ

Co se nevešlo jinam, napiš sem. To jen aby sem bylo možné vložit opravdu jakékoli trápení.

OZNÁMENÍ

Sem smí přispívat pouze správci a sponzoři. Tuto kategorii si můžeš vypnout, ale prvních pět nejnovějších příspěvků se ti bude ukazovat na úvodní stránce vždy. Sleduj ji, bývají tam důležitá oznámení a třeba taky něco, co rád využiješ.

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz