Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Jak to tady funguje

Trápení.cz je nový diskusní web pro ty, které tíží nějaký problém nebo si neví s něčím rady, a nechtějí si to nechat pro sebe, a pro ty, kteří jim chtějí pomoci, poradit, utěšit, povzbudit či jen najít řešení podobného problému.

Hlavní strana je rozdělena na 14 kategorií, standardně jsou zobrazeny všechny najednou. Kliknutím na obrázek kategorie vybereš pouze tuto kategorii, kliknutím na červený pruh pod obrázkem ji zobrazíš spolu s těmi, které už zobrazeny jsou, kliknutím na zelený pruh trápení z té kategorie skryješ. Více o kategoriích najdeš v nápovědě pro kategorie. Kategorii Důležitá oznámení a reklama od sponzorů lze ve výpisu i v uživatelském nastavení vypnout, ale posledních pět příspěvků se zobrazuje před výpisem vždy všem uživatelům včetně správců a sponzorů bez ohledu na aktuální výběr kategorií.

Svá trápení můžeš přidávat zcela anonymně bez jakékoli registrace. Nechceš-li však, aby tvoji přezdívku používal také někdo jiný, je registrace nutná. Při registraci vyžadujeme pouze e-mail, datum narození pro výpočet věku a samozřejmě pohlaví. Zároveň tak získáš vlastní profil, kde si můžeš přidat další doplňující informace o tobě včetně obrázku. Pokud přidáš své trápení jako registrovaný uživatel, nemusíš si opisovat kód pro smazání, systém jej při mazání doplní automaticky.

Uživatelé jsou rozdělení do několika skupin s různými právy podle toho, jak zde působí dlouho a jak přispívají, případně podle rozhodnutí hlavního správce.

Neboj se správců a moderátorů, nejsou to hyeny, ale lidé jako ty, kteří usilují o to, aby ti tu bylo dobře. Neboj se s nimi diskutovat. Rozdílnost názorů v žádném případě není důvodem k problémům od správců. Jen se chovej slušně

Web je v neustálém vývoji, pokud by ti něco dlouhodobě dělalo potíže, nestyď se ozvat na trapeni@trapeni.cz a problém s webem popsat.

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz