Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se vztahy a láskou č. 8192 z 2017-09-01 20:49:36


Všechno a nic

Ahoj, tak se tu taku svěřím. Před týdnem se odstěhoval můj jediný nej kámoš 250 km daleko. Byl to prakticky jediný opravdový kamoš. Ostatní mě jen pomlouvali, nebo nějak využívali.
Teď budu nastupovat na střední školu do 50 km vzdáleného města a budu na intru. Vůbec se mi tam nechce. Je to sice vysněná škola, ale nebudu tam první den nikoho znát. Jo jsem uzavřenější typ. :(( Dobře, pomůže mi seznamovák, kam určitě pojedu, jinak bych se pohřbil hned na začátku. Myslím, že do třídy celkem zapadnu, ale ve městě, kde bydlím (malé město) nikoho nemám/neznám.
Takže fakt nevím, co budu o víkendech a prázdninách dělat. Teď tu sedím a poslouchám písničky o lásce. Ano, taky už prahnu po lásce a to je mi 16. A tímhle stylem si nikdy žádnou nenajdu.
Když to shrnu, tak jsem celkem osamělej. K tomu ještě tichá povaha... Asi bych nad tím neměl tak přemýšlet. To je tak vše, co tíží mojí duši. Když mi dáte nějakou radu, tak budu rád. :)

Sám v dešti (16) muž   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

15.9.2017 18:41:28


Tak hlavně o své zalibe nemluv hned na prvním rande. Jinak já byla taky sama a bez přátel na střední. Časem jsem si našla své místo v kolektivu. Taky to byla vysněná škola, taky 50km od domova. Nesmíš to se sebou vidět tak bledě ;) a hlavně to nevzdávej.

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz