Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se světovým děním č. 8189 z 2017-08-26 22:25:11


Zase jsou napřed

Proč v Číně berou psi jako potravinový zvířata a u nás se tahle verbež skoro uctívá? Nejsou o nic chytřejší než jiný zvířata jako třeba prasata nebo krávy. Jenže když budu chtít ochutnat psa, ani si nejde koupit psí maso. Musel bych si koupit živýho a pak ho připravit nebo si ho nechat připravit načerno.

A jejich páníčci a páníčky jsou asi podobně inteligentní jak ti psi :D
Jediná super věc je že psi venku očuchávaj a olizujou hovna a jejich zpíčený paničky si od nich nechávaj pak lízat ksichty ( nebo když jsou nadržený tak i píču) :DD

Tak jakej je to pocit nechat se olizovat od psa co venku lízal hovno? Je to mňamka? :D

Grcač muž   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

1.9.2017 21:52:27


Našeho pejska rodiče prodali, je teď 250 km daleko a byl to můj jediný kamarád :(((

Sám v dešti

27.8.2017 9:46:00


Psi jsou sobci .. Kvůli stěhování mimo ČR jsme museli pejska prodat .. Měli jsme ho od března . Je to přesně týden co je pryč . Když jsme za ním naposledy byli tak se se mnou už ani nemazlil , nenechal se držet a své nové majitele miluje .Měla bych být ráda , ale prostě mi je za ním strašně smutno .. Je to příšerné , každou noc brečím .. Asi už mě nemá rád .. Je to mini yorksheer a je mu skoro 9 měsíců ..

Helča13

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz