Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Tvorba č. 8188 z 2017-08-21 19:53:50


Posthuman Creator

nebýt toho masivního mizení koček, J. W. Bardotův osud by se jistě úchylil jiným, ne tolik zajímavým směrem. bylo to někdy před lety začátkem jara, kdy byla vypsaná odměna na osobu, co krade kočky a kocoury a stejně tak bylo spousta lidí ochotných zaplatit za nalezené ocásky jejich mourků a micinek. po ztracené kočce se totiž často našel uřízlý ocásek, avšak po zbytku těla jako by se slehla zem. a zoufalý páníčkové a páničky se málokdy smířili s nejistotou osudu jejich koček, a tak byli rádi i za ten ocas jako potvzení že i jejich číča se stala obětí kočičího sekače.
mladí i staří, místní i přespolní, všichni se toulali, pídili a hledali uřízlé ocásky. a v téhle ocáskové horečce byl Bardot nejvíce úspěšný. na krku v dřevěné bedýnce nosil nalezené ohony a nebylo dne, kdyby pozůstalým majitelům nepřinesl důkaz o amputaci. bohužel... navzdory neklesajícímu počtu zmizení senzace postupně utichala, v lidech se probouzela chamtivost a jen málokdo byl ochotný zaplatit za ocas. najít pachatele, to bylo něco jiného a jelikož se ztratily miciny i pár zámožnějším měšťanům, Bardot by po jeho nalezení mohl být zaopatřen na pár let dopředu. měsíce vandroval po okolí,tvářil se soustředěně, a jak šel čas, lidi si ho začali víc a víc všímat a šuškali si a sledovali víc než ty svoje kočky. často měl pocit, že ho někdo i stopuje.
bylo to v lesíku za městem - zchátralá budova plná koček, kam měl J. W. namířeno. v tom před ním proběhla toulavá kočka, ohnal se po ní, za sebou uslyšel zapraskání větviček a pak mu v hlavě vybuchla ostrá bolest.
po probuzení viděl chvíli rozmazaně, pak zaostřil a zjistil, že byl zavleknut a svázán na svém statku nedaleko přístavu, kde provizorně schraňoval chycené kočičky. před ním stály 3 jemu známé babky a jedna kterou ještě neznal. těm třem se nikdy neztratil kocour/kočka ale často je potkával, tam kde by to nejméně čekal, že mu to bylo kolikrát divné. Volmarová, cca 45 let, Justina, 42 let, Eleonora, 39 let, a
zatím neznámá Martina 35 let. Volmarová držela v ruce rozbitou láhev a stála ostražitě, připravená praštit ho znovu, kdyby odporoval. chvíli bylo napjaté ticho než se zeptala Eleonora proč sbírá všechny ty kočky a hlavně proč jim seká ocásky. vědel že stejně nemá na výběr a tak začal vyprávět, začal nepřímo, popisoval co se vědělo, chlubil se příhodnými odměnami za ocásky, které ani nemusel hledat, pouze sbíral tam kde je předtím zahodil, ale to babky zas tak nezajímalo a kladli důraz hlavně na to, proč sbírá kočky a seká jim ocásky. zavzdechl si, ale po chvíli váhání sdělil i to. převáží kočky přes moře a v cizině je pak prodává jako bezocasé mánské, a tak je dokáže prodat za horentní sumu. což řekl pyšně než si pak uvědomil že tomu všemu je teď konec. teď už jen mohl čekat až báby zavolají milici a odvedou ho, a zničí mu život.
Volmarová zašeptala Justině něco do ucha. Té se na tváři rozšířil úsměv, poslala to dál a zašeptala do ucha Eleonoře a Martině. Eleonoře zajiskřily oči, ale Martinu to nechalo chladnou a dál si lascivně přejížděla po pipině někde sebraným kočičím ocasem.
3 babky sešli dolů, tam se chvíli radily, Martina se dál dráždila kočičí končetinou a přezíravě si prohlížela Bardota. po chvíli se babice vrátily, Volmarová ho rozvázala což ho překvapilo a začala: "ty ocásky jsi sekal obyčejným sekáčkem a přitom jsou odstraněny s chirurgickou přesností! je na čase aby jsi svůj talent použil jinak než pro svůj vlastní prospěch, s vhodným nástrojem zpříjemníš život stovkám ženských" Justina podala kufřík s nožíky a všechny tři si svlékli sukně, aby mu ukázaly své vyhřezlé pysky. Kromě Martiny, ta měla prcinu v pořádku. "Takže dej se do toho, ať máme pičky, na kerý můžem bejt hrdý" Za odměnu pacientky potvrdí že; kočičí zloději byli jeden samotářský pár žijicí na kraji města. že je odhalil Bardot. a potvrdí, že byly spolu s ním svědky jejich řádění. a tak se Bardot dal do práce, babky odešly s pipinami jako novými, k němu začaly chodit nové pacientky, jelikož se o jeho talentu hodně mluvilo, naschránčil truhly zlaťáků, už nemusel prodávat kočky a podvodem je předkládat jako bezocasé manské. časem si ke statku přikoupil dům s výhledem na kolonádu, kde trávil víc a víc času a svůj statek u přístavu navštěvoval čím dál tím méně.

Karel jr (17) muž   smazat

Zatím nejsou reakce k tomuto příspěvku.

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz