Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Tvorba č. 8182 z 2017-08-13 20:58:28


Pýcha předchází pád (amatérská fan-art)

To jsem šel po dlouhym dnu podloubím a byl to dobrej čas k přemejšlení, zadumaná atmosféra, chcalo a nikde nikdo jen v dálce byly slyšet zvuky ze staveniště a od silnic. Ta super atmosféra netrvala dlouho, po pár sec skrz mlhu proti mě šourala stará invalidka s holema a asi na hlavu, páč si pořád něco brblala a žvanila. Řikám si, vyhnu se týhle šmucce obloukem, nechci nezasmrádnout. A tak jsem šel. Skoro až na vnějším kraji podloubí, že jen malá distance mně dělila od zmoknutí z těch chcajících mraků. Bába se blížila a já v tom jejím brblání neslyšel nic zdravýho. Byly to tóny až mě z toho duše chcípala. Bylo mně na blití.
Pak se můj znechucenej pohled setkal s jejím pochroumanym. A začla proti mně házet sračkama typu Jestli nezdravim, co jsem za spratka? a další podobný sračky. Byla namachrovaná.
Práce člověka nadupe hormonama, nemyslí tolik nad sračkama a poslouchá inspiraci. Tak jsem zapomněl na odpor, vrh se k ní, jeden kop do břicha, druhej jí vykop hůl z ruky že jí zbyla jen druhá. Zakymácela se, já jí flus do ksichtu a pak sem dalším kopem ji sundal a nechal na zemi filozofovat. Nebyla to karma ani boží mlejny, byl jsem to já kdo ji povalil.

Tolčokař (27) muž   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

13.8.2017 20:59:31


oprava: zasmrádnout

fan-art

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz