Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se zařizováním životních záležitostí č. 8178 z 2017-08-06 21:52:58


dilema

Ach jo, budu teď shánět první práci, chtěl sem to nechat na září protože sem po maturitě pořád vedenej jako student SŠ a nemusim tak nic shánět až do konce prázdnin, pak pudu asi na pracák. Ale nějak nevim kam bych šel pracovat, dojíždět nikam nechci a v okolí je hovno. Chci nějakou klidnou, neuspěchanou práci, třeba za minimum ale aby to nebyl stres jak je to všude.
A když nic neseženu, pracák mě bude posílat furt se někam ptát i mimo město, kam nechci páč auto nemam a na bus bych musel vstávat zbytečně brzo.

Ned Kelly muž   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

26.9.2017 12:47:34


Chápu tě. Ovšem netuším, jak se taková práce hledá. Hodně štěstí. Ne každý chce dělat blbou práci, kde bude furt ve stresu, no.

Teodorka (22) žena moderátor

11.8.2017 19:54:03


Já mám za málo peněz hodně náročnou práci. A ze zkušenosti vím, že snad neexistuje práce, kde by měl člověk klid.

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

7.8.2017 17:49:01


A ty seš nadutá. Preferuju klid a málo prachů, před hodně prachů a stresem. A nikde nepíšu že chci dělat hovno, chci dělat jenže přirozeně v klidu jako se to dělalo dřív, ne jako dneska skoro všude.

Ned Kelly

7.8.2017 12:48:49


A nejsi ty tak trochu rozmazlenej? Máš dobrý postřeh, že stres je to občas všude. Bez toho vážně nic neseženeš. A dělat hovno by chtěl každej, nebo aspoň každej druhej. Tohle je život. Jestli jsi nechtěl tak brzo řešit tenhle problém, měl jsi jít na VŠ. A měl by jsi i čas si rozmyslet, co přesně bys rád.

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz