Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se vztahy a láskou č. 8157 z 2017-07-16 18:24:01


Lituju synovce

Lituju synovce co chodí do skautu a vždycky min. jednou do roka choděj do lesa sbírat odpadky, co tam nějaký prasata poházeli a to mě vždycky naštve, že to tam naházej a děti to pak sbíraj. Protože sotva to posbíraj, hned se najdou jiný prasata co tam naházej novej bordel, flašky, obaly. Už jsem to psal na nějaký diskuzní forum a nějakej blbeček si to obhajoval že v lese nejsou koše, nemaj to kam házet atd atd. Ale tak buď nechodim do lesa nebo si to odnesu z lesa v batohu nebo to hodim někam kde to neobtěžuje. Já taky když jdu do lesa, tak sice se mi to nechce tahat v batohu, ale tak třeba se to snažim hodit vysoko aby to zůstalo v korunách stromů, kam se skauti nedostanou nebo když najdu nějakej doupnej strom, tak to tam nastrkám do dutiny. Ale házet to na zem, aby to tam pak děcka jak blbečci museli uklízet to je humus. Nevim jestli je to těm lidem jedno nebo jim prostě nedochází že se to nerozloží a někdo to bude muset sbírat.

Frick (26) muž   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

23.7.2017 12:14:09


Uklizejí i dospělí lidé, je spousta akcí na úklid. Mně přijde strašné to házet i do koruny a do dutin. Cílem nemá být aby to děti / dospělí nenašli, nebo se k tomu nedostali, cílem má být čistý les a aby si zvířata neublížila. Ty se v korunách stromů pohybují a někdy odpady i požírají a následně umírají.

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz