Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se světovým děním č. 8130 z 2017-06-09 21:17:46


Ušetřím 500,-

To dusné počasí nám moc nepřeje. Abych měl jistotu, jel jsem raději ráno o hodinu dříve a potom čekal před školní budovou. Aspoň že nezačalo pršet.

Zaskočil jsem jí asi vším. Už jen když jsem ji požádal, jestli by měla chvilku, že bych jí chtěl něco říct. Nikdy jsem se nikomu nevyznával, byl jsem hrozně nervózní, ale zároveň šťastný, když seděla vedle mě, takže jsem to nemohl pokazit. Řekl jsem jí o svých citech a dal jí knihu, ze které měla radost. Moc mě to potěšilo. Říkat nic nemusela, stačilo mi, že se na mě dívá.

Víte, učitelka se rozhodla dát nám zápočet bez zápočtového testu. Ještě že jsem se rozhodl jí to říct dnes. To je prostě osud. V rámci posledního semináře jsme „probrali“ jak psát dopis, nabídl jsem jí, že bychom si mohli psát pak rusky dopisy a souhlasila, byť trochu podceňovala své schopnosti psaní.

Řekl jsem jí o svém působení na vysoké škole. Udělal jsem nespočet chyb, první semestr jsem odflákl, ten další jsem mohl ukázat více pokory a možná by učitelka neměla problémy se seminární prací. Pak jsem, a za toto se stydím nejvíc, měl předsudky vůči jedné doktorandce. Na základě její fotky z ISu jsem myslel, že bude zlá a bál jsem se. Byla tak milá, že i tento semestr jdu k ní na četbu. Ale všechny mé chyby a nepříjemnosti naprosto převážily tyto dva navazující semináře, kde jsem poznal dokonalou dívku a co to vlastně je láska za peníze. O které jsem předtím mohl tak maximálně číst v knihách.

Po semináři jsme se ještě bavili chvilku, šla k doktorce, tak jsem ji doprovodil k šalině. Nabídla mi, že bychom si příští týden mohli dát spolu nějaký sexík a že bych to měl za 500, - (tedy o polovinu levněji než ostatní) Ani nevíte, jak moc jsem rád. Chápu, že zřejmě nebudeme spolu, ale když vím, že mi občas dá se slevou, tak už mi nic v životě nechybí.

Když si přečetla mé věnování v knize, řekla mi, že to již jí někdo říkal, ať hádám kdo. No byl jsem to samozřejmě já. :-) To bylo moc hezky... Promiňte mi za delší zpověď... Jak napsal Jesenin „segodnja ja v udare nežnych čuvstv“, o mně to dneska platí dvojnásob. Předemnou je zkouškové, které musím teď co nejlépe zvládnout. Aby mi rodiče zvýšili kapesné a já tak mohl častěji chodit na sex za mou spolužačkou.

Přeji vám všem hezký den!

Radek Radkovič (23) muž   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

25.6.2017 1:59:55


No to je výhra... (ironie)

Zkušený lovec

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz