Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se školou a vědomostmi č. 8029 z 2017-04-06 15:56:09


Školní výlet-tlak ze strany učitelky

Ahoj,je mi 13 let a mám skoliozu(cca 35 stupnu) a ještě k tomu křičím,opravdu ale fest ze spaní a břečím.Máme jet na školní výlet,já nikdy nejela kvůli zádům a i vlastně jako třešnička kvůli mým problémům se spánkem.Učitelka,ale teď na mě vyvijí nátlak,abych jela-respektivě se mě třeba ptá jestli chci jet nebo JESTLI SE MI NECHCE.Jelikož tu druhou možnost říct přece nemůžu,protože to není protože bych nechtěla řekla,jsem,že chci.Ale ona asi nechápe,že mě ty záda bolí opravdu hrozně a nosím 23 hodin korzet samozřejmě,nesmím chodit moc,mám uplnou omluvenku do Tv a na tom výletě se chodí po prachovských skalách,dlouhé tůry atd.Od doktora mám i papír přesně co můžu a co ne.Jenže ta učitelka na mě tlačí a já vždycky řeknu jo...rodiče to pujdou řesit,ale potom zase ta učitelka bude mít hrozné kecy...proč se ta učitelka chová jako kdyby to nechápala.

problemyjffk (13) žena   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

6.4.2017 19:39:58


Řekni ji, že tve zdravotní problémy ti tento výlet neumožňují. Ukaž ji zprávu od doktora, nebo skoč za doktorem s rodiči ať Te z toho výletu uvolní on a bude hotovo :-)

jaja1111

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz