Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se vztahy a láskou č. 8026 z 2017-04-02 13:12:00


moji rodiče

už jsem tady jednou psala, že můj otec je alkoholik. v poslední době je to čím dál horší. chodí o víkendech chlastat 2x denně, v pracovní dny jen jednou a nikdy nevím, v jaké přijde náladě, dneska mi zrovna řekl že jsem svině a nechce mě už vidět, jindy zas, že jsem blbá tlustá kráva, a to ani nebyl pod vlivem. myslím, že tohle pochopí fakt jenom děcka, která viděla svého otce úplně na dně, každý den ten ožralý pohled a trapné řeči. a moje matka o tom moc dobře ví. oba jsou dost silní kuřáci a není nic lepšího se ráno probudit a jít na záchod, kde to smrdí jak nevímkde a popel je v umyvadle. kolikrát se mě na základce zeptali, jestli kouřím, bo mi strašně smrdí vlasy. ted se tomu snažím co nejvíc vyhýbat, moc se k lidem nenaklonuju, sem z toho paranoidní, jestli mi náhodou nesmrdí i oblečení, od mala sem díky tomu odtažitá a lidi kolem mě si toho všímají. ale oni to vyčítají mně. že prý po nich nemám řvát aby nekouřili na záchodě nebo někde v bytě. nikdy jsem tohle nikomu neřekla, chodím na školu, kde mají všichni rodiče podnikatele nebo učitele a já si připadám někdy jako socka, naši mají problém zaplatit učebnice, jsem vždycky poslední. totiž, vydělávají celkem hodně, ale otec mi v životě nedal ani korunu, jednou v životě sem po něm chtěla at mi dá peníze, že jdu s kamarádkou ven. dal mi 30 kč a řekl, at mu zbytek vrátím. nedělám si srandu. berou mi peníze, otec si myslí, že když jednou za 3 roky nám koupí dovolenou, tak už pak nemusí nic platit.on na mě v životě nepřispěl. vlastně se tu jenom přiživuje. mamka za mě platí obědy, spoření, nové oblečení. i když mám jedny boty a kalhoty za rok a když je požádám o nové, tak jsem rozmazlená.mamka mi řekla: dám ti na ty kalhoty 200-300 kč, ve slevě nějaké najdeš :D přitom oni ty peníze maj. jenom je utratí za chlast a cigára.
už fakt nevím, co dál, jsem z toho zoufalá, jakýkoliv komentář podpory uvítám, jak to čtu, tak mi připadá, jako bych si spíš stěžovala, ale vážně bych chtěla rodinu, jako mají moji spolužáci. takového toho srandovního tatku, co vás vezme na výlet, já tohle nikdy nezažila.

fagsdg (17) žena   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

3.4.2017 19:59:17


Rozhodně tě chápu. Chceš jen rodinu tak jak každý jiný chce. Ale život není sladký. Já vím. Zkus se zaměřit na to co tě naplnuje a co te ucini stastnou.

belikeasunshine (14) žena registrovaný uživatel

2.4.2017 19:54:04


Jojo, tady se nic moc poradit nedá. Musíš jen počkat, až doděláš školu a jednou budeš moct odejít a zařídit si život po svým ;o)

Emma

2.4.2017 18:13:26


Ahoj, ráda bych ti nějak pomohla, ale nevím. Co babičky, tety a jiné příbuzenstvo to opravdu není kam se schovat?

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz