Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se vztahy a láskou č. 8020 z 2017-03-06 20:01:29


Nevím, jak to mám brát...

Ahoj, zdravím všechny, kteří si to budou číst, díky sociální síti (instagramu) jsem přišla na jednoho hezkého kluka, moc se mi líbí, tak jsem si ho přidala na fb, jelikož jsem ho znala od vidění, protože chodí do školy do stejného města jako já...od mi tu žádost na fb přijal během ani ne 15minut...byla jsem ráda, že to tak rychle přijal...pak měsíc na to jsme se viděli na jednom plese...koukli jsme se na sebe tak sedmkrát možná víckrát...takové ty oční kontakty, víte ne? Pak když jsem někam šla on tam byl taky a tak...pak jsme šli na afterparty a tam jsem byla se svojí kamarádkou a tak jsme tak spolu tancovali a ten kluk, který se mi líbí tancoval jakože nad námi na podiu a on omylem bouchnul tu mojí kamarádku do hlavy fakt hodně loktem a víte co udělal? kouknul se na mě a dal jí pusu na ruku a řekl jí, že se omlouváme...doopravdy nevím co si o tom mám myslet, jestli jako chtěl vidět mojí reakci nebo fakt nevím...a pak mě asi omylem zatáhnul za vlasy a mě řekl sorry...co si o tom mám myslet? Prosím poradte :) budu ráda za každou radu :)

Julie22 (18) žena fazolka123@post.cz   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

7.3.2017 12:11:25


A nebyl tak čistě náhodou v podnapilém stavu? To pak těžko soudit. Myslím, že je to jen taková klukovina, nic extra. Třeba tím nemysli vůbec nic, ale ty, jak jsi do něj zakozkaná v tom vidíš všechno možné.

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

7.3.2017 10:54:37


Předpokládám, že je náctiletý, takže je to jen takové pošťuchování, snaží se upoutat pozornost. Kluci v tomto věku si myslí, že když se budou chovat drsně, tak, že zapůsobí. Takže si myslím, že chce na Tebe zapůsobit. Teď je otázka, jestli stojíš o takového puberťáka nebo spíše někoho vyzrálejšího. :)

N.Z.Namyova

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz