Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se vztahy a láskou č. 8018 z 2017-03-05 11:18:03


Žádné kamarádky ani kamarádi

Dobrý den,
je mi skoro 23 let a nemám žádné kamarádky. Od střední se to rozpustilo a jakmile jsem vysoké nechala, tak už taky na mě nikdo čas nemá. Moc zájmů nemám, ale je pravda, že jsem ochotna podniknout cokoliv,ale nemám s kým.
Všichni něco podnikají s přitelama a já žádného nemám. Moc ani nevím, kde bych hledala. Měla jsem přítele 3 roky,ale ty poslední dva byly už spíš ze strachu, že budu zase sama, protože jsme nic nepodnikali a jen seděli doma nebo maximálně si šli sednout někam na kávu. Seznámili jsme se na seznamce, ale dneska na těch seznamkách jsou jen kluci, co chtějí jen sex a ani se k holce neumí chovat.
Kamarádky taky žádný nemám, chodím jen do práce a z práce. Zkoušela jsem je hledat na internetu, konrétně na fb a tam to nikdo nemyslí vážně.Jedna slečna mi bezdůvodně začala nadávat, jiná zas chtěla chodit po nejdražších restauracích a kavárnách a káva pod 300 byla pro ni odpad, takže nevím moc, co dělat. Snažila jsem se chodit do kroužků, ale vždy to tím, že to skončilo, tak každý šel domů a komunikace tam žádná nebyla. Poradíte mi kam v Brně jít a seznámit se?
Děkuji

Maryska (22) žena mangalina@seznam.cz   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

7.3.2017 15:02:13


Ahoj, klidně můžeme pokecat a někdy můžeš s náma zajít třeba na pivo a uvidíme :) Potřebujeme mezi sebe někoho novýho, protože jeden "kamarád" se na nás vykašlal kvůli holce... A půlka party jede na zelené vlně, takže se s nima příliš stýkat nechceme, protože je nemůžeme brát vážně.. :)

Jouza

5.3.2017 21:55:45


Ahoj, zkus sama vyrazit do nějakého klubu. Máš ráda určitý styl hudby? Vyhledavej tedy akce v daném stylu. Určitě jich pár v Brně bude. Kontaktuj třeba staré známé ze střední. Je mi stejně jako tobě ale měla jsem to obráceně. Vysoká škola, i když jsem jí nedodelala byla pro mě na kamarády zázrakem. Dřív jsem nikoho moc neměla. Ze základky se změnili,na střední to bylo na nic.
Pak jsem začala chodit do klubů a uvědomila si svojí jedinečnost. Každý člověk něco takového má a pak je i pro okolí zajímavý. Zkus si na chvíli sednout zastavit se a zamyslet se.

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz