Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Ostatní trápení č. 8014 z 2017-02-17 16:42:56


Šikana

Chtěla bych se s něčím svěřit a zároveň se zeptat..
Ve škole mě už nějakou dobu šikanují a obecně ve třídě nemám kamarády a tenhle rok máme povinný lyžařský výcvik. Moji rodiče ví o tom, co se ve škole děje, ale říkají, že lyžák je super a že se mi to určitě bude líbit a tak mě tam nutí. A tak jsem se chtěla optat, jestli nevíte, jak se z toho vyvléct. Děkuju za zpětnou vazbu

Jokeyy (14) žena   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

20.2.2017 22:25:04


Určitě na lyzak nejede jen vaše třída.. určitě to je pro tebe šance, třeba se začneš bavit i s někým, s kým bys to nečekala.. a navíc lyže jsou fajn, pomalu jediná věc, která mě pořád baví.

Jouza

19.2.2017 19:13:08


Emma má pravdu. Ovšem pokud bys po promyšlení došla k závěru, že to může být i horší a rodiče tvoje argumenty nebrali vážně, můžeš se hodit marod. Tím tě ale nikam nenávidím. Jak psala Emma, zvaž to

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

18.2.2017 8:37:25


Že tě rodiče nutí, to ještě neznamená, že tě musí donutit :o)
Ve 14ti máš právo rozhodnout se o takových věcech sama a nutit by tě nikdo neměl.

Na druhé straně zvaž, jestli by ti zrovna pobyt v jiným prostředí nepomohl změnit vztahy, někdy to tak bývá, že se poznáš s lidma i z jiné stránky a něco se zlomí. Nebo myslíš, že by se to mohlo zlomit i k horšímu ? Z naší strany těžko posoudit, to musíš promyslet sama...;o)

Emma

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz