Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se vztahy a láskou č. 8013 z 2017-02-01 17:47:11


Nevím co dál

Ahoj,nějakou dobu jsem si psal se slečnou,strašně se mi líbila a takový ty další věci které vsak byli vzájemne,po vánocích jsme spolu nějak přestali komunikovat což trvá az do ted,mě to ale strašně štve,potkavam ji skoro každý den ve škole a nemůžu se na ni přestat vynadivat,akorát jsme z nejakyho důvodu přestali komunikovat,tak co myslite,mám ji spise nechat jít nebo ji znovu skoro po měsíci zkontaktovat? Vůbec si nevím rady

Ejkej (16) muž   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

13.2.2017 12:24:20


Komunikace...

Teodorka (22) žena moderátor

12.2.2017 12:37:37


V tuhle chvíli na ní rovnou všechno vybal, aspoň jí překvapíš. Buď ať s Tebou chodí, nebo se na ní vykašli. Druhá varianta je vykašlat se na ní rovnou a jít si po svých (zajímat se o jiný holky, nebo dělat si svý věci a zapomenout na ní). Nejhorší co můžeš udělat je bejt na ní milej, nebo dolejzat ve chvíli kdy jsi její "kamarád". Ta holka určitě neni dokonalost jak si představuješ, tak se nestyď. Jo, neraď se o holkách a s holkama a nikdy se neptej na svou "vysněnou" jejích kamarádek.

optimal_wisdom

2.2.2017 19:08:56


Emma má pravdu, jako vždy. Myslím, že člověk by se neměl bát komunikovat, když jde o vztah. =)

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

1.2.2017 18:05:44


Hele, nejhorší je, když neuděláš nic. Pokud s ní chceš komunikovat, tak jí to řekni nebo napiš. Co když si jen ona myslí, že ty už nemáš zájem ? To bys měl zjistit, tím nic neztratíš. Přinejhorším už nebude chtít....no a co ? nic se ti nestane ;o)

Emma

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz