Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se vztahy a láskou č. 8007 z 2017-01-15 11:50:07


Váš názor na bývalou kolegyni z práce

Chci slyšet názor.

Jsem ženatý, ale v našem vztahu to občas jiskří, ale jinak v pohodě. Je mi 38. let

Asi 1 rok jsem měl v kanceláři na výpomoc jednu skvělou kolegyni. Byla velice šikovná a i velice příjemná. Moc jsem si s ní rozumněl. Byl to takový anděl. Když jeden měl třeba narozeniny, tak jsme si dali nějaký dárek a obráceně. Moc mě mrzelo, že skončila, ale takový je prostě život. Pak jsme si napsali spolu jen pár emailů co je nového atd.

Je také vdaná a oba jsme stejný ročník. Má však manžela, který je o 14. let starší a 2 děti.


Teď po cca. 5 měsích jsme se spolu setkali, neboť jsem jí musel donést nějaké potvrzení z práce. Šli jsme do cukrárny na kafe a nádherně jsme spolu pokecali asi 1,5 hod. Popřál jsem jí také k narozeninám, dal dárek a dostal od ní i také menší dárek.

Když jsme se loučili, tak sama bývalá kolegyně mi říkala: Bylo to moc pěkné setkání a já říkám: Bylo to fakt skvělé. Určitě se musíme spolu brzy zase sejít a ona na to řekla: To určitě fakt musíme a pak jsme se rozloučili a každý šel svou cestou domů.

Byl jsem ještě celý večer z našeho setkání po 5-měsích hodně nadšený a pořád jsem.


Chci se zeptat, zda si myslíte, že po mě kolegyně jede? Nebo se jedná jen o flirt?
Jaký na to máte názor?

Martin22 (38) muž   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

16.1.2017 14:39:30


Já bych to tak jednoznačně neviděla. Myslím si, že to mohla myslet i jen jako velmi dobrá kamarádka. Na tom přece nic není. Ale kdo ví, přeci jenom, jsem o dvacet let mladší, než vy. Já bych to přeci jen viděla na "přítelkyně/kamarádka" ne na "přítelkyně/partnerka"

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

15.1.2017 20:44:05


Evidentně jo.

krokodyl

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz