Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se vztahy a láskou č. 8006 z 2017-01-02 22:48:34


Nevím o čem mluvit

Zdravím, mám takový jeden problém....Jde o to, že s lidma, který znám už dost důvěrně, nebo kýmkoliv u koho se nebojím, že se ztrapním vím o čem mluvit, vtipkovat jsem svůj atd. Ovšem například před některýma mýma kamarádama a kamarádkama ve škole, nevím co mám řikat, bojím se, že se ztrapním a když něco řeknu, často ze mě vypadne s prominutím sr***a a ztrapním se. Potom se tím až nezdravě trápím a nemůžu si pomoct. Opravdu mě to už celkem dost irituje, budu rád a předem děkuju za kázdou rozumnou radu. :-)

Visland (16) muž   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

7.1.2017 21:29:56


Zase jako stahovat do sebe se určitě nechci, nemyslím, že mě maj za úplnýho outsidera, jenom já prostě všechno moc řeším a když se ztrapním, nebo mi přijde, že mě namají rádi jako kamaráda, docela dost se tím trápím. Chápu a vím, že to jsou takový ty typický nedospělí problémy, ale zkrátka jsem nevěděl co s tím, děkuju za vaše reakce.

Visland

4.1.2017 22:05:43


I to se občas stává, nevím, na kolik je to řešení, ale já se na střední stáhla sama do sebe a nebavila se vůbec. Sice jsem byla za tu divnou, ale co. Časem jsem se otrkala a s pár lidmi občas normálně mluvila a bylo to fajn, ale v prváku to rozhodne nebylo. Chce to čas. Tak hodně úspěchů, a jak píšou holky užívej si, ten pravý život je totiž dost tvrdej horor, místy.

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

4.1.2017 21:10:27


Jé, to byly časy. Klidně bych se na den vrátila, ale zase hned zpátky, protože už řeším takové ty dospělácké věci, jako stěhování kvůli miminku. :)

Teodorka (22) žena moderátor

4.1.2017 18:48:52


No třeba by ti mohlo pomoct, že to samý má 90% lidí tvýho věku. Chce to nebrat se tak moc vážně a užívat si to, vždyť o nic nejde ;o)

Emma

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz