Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se sexualitou č. 8005 z 2017-01-01 19:57:27


Nechutná zkušenost s holkou

Jednou sem byl u jedný nezrovna chytrý holky a mělo se š*kat, ale když byla svlečená tak vidim že nemá zrovna dobře utřenou prd*l, tak sem jí to řek. No a ona beze studu, že předtim byla na záchodě, ale ptal sem se a že se utírala, tak sem jí poslal se ještě umejt. Ale bylo mě z toho blbě tak sem odešel a už sem s ní od tý doby nemluvil.
Je to fakt hnus a když o tom přemejšlim ani bych nechtěl holku š_kat do prd*le, když by předtim neměla výplach. Ještě sem o tomhle zážitku s nikym nemluvil, proto se chci aspoň vypsat. Možná někdo napíše že je to fejk, ale tohle by mě nenapadlo ani ve snu.
Jinak máte někdo podobnou zkušenost? Mě napadlo, že jestli to ta holka takhle neřeší tak se jí to pak musí drolit a třeba doma padat na koberec.

Musim to ze sebe dostat (20) muž   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

6.1.2017 8:29:45


ŇuŇ
"Věřím, že normálnímu klukovi, co si vybere slušnou dívku (klidně jen na sex)"

Podle tebe je opak slušný holky nézrovna chytrá holka? To ti můžu říct, že podle tvý logiky moc slušná nejseš :-/

Jako vážně, pro mě je u holek daleko důležitější povaha než inteligence. Ale u tebe by mě teda nemohlo zaujmout ani jedno ty "slušná" holko. Styď se!

autor

6.1.2017 2:43:11


Věřím, že to bylo nechutné. Ty jsi podle vyjadřování taky dost nechutná osoba.
"Jednou sem byl u jedný nezrovna chytrý holky a mělo se š*kat" - je zde otázka, jestli se to náhodou nedá čekat od ne zrovna chytré holka jen na sex (co je to asi za člověka). A jestli vlastně někdo lituje člověka, jako jsi ty, že prožil něco takového. Věřím, že normálnímu klukovi, co si vybere slušnou dívku (klidně jen na sex) a váží si jí a ona jeho, se nic takového nestane.

ŇuŇ

5.1.2017 19:19:39


Tak to je teda fakt hnus. Jinak nevim co na to říct.

Oskar16

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz