Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se vztahy a láskou č. 8004 z 2016-12-26 00:11:06


Mám mu dát druhou šanci?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli někdo máte zkušenost se slepovanym vztahem? Jsem teď v situaci, kdy me můj ex chce nazpátek. Nebyl to žádný extra dlouhy vztah, byli jsme spolu půl roku a pak se se mnou rozešel. Zůstali jsme ale v kontaktu a bavili se jako kamarádi. Po asi třech měsících mi napsal a vypadlo z něj že me chce nazpátek. Lituje toho co udělal.
Nakonec jsme si i vyjasnili důvody rozchodu a jako sama jsem si uvědomila ze to byla opravdu blbost co udělal. Chci mu dát druhou šanci, jen jsem chtěla vědět jestli s takovými vztahy máte zkušenost? Jak prehodnotit jestli se k němu vrátit nebo ne? Děkuji

klarinda (17) žena   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

31.12.2016 11:30:59


Já bych to na tvém místě zkusil. Zas takovou zkušenost s tím nemám, ale myslím si, že nemáš co ztratit. Když ho miluješ, není co řešit. :) A bude to alespoň pěkný začátek nového roku. :)

Oskar16

28.12.2016 16:09:44


Jsou vztahy, kterým druhá šance nepomohla a skončilo to stejně, jako první pokus, ale pak tu jsou vztahy, které to posilnilo a od té doby jsou spolu, milují se a už by od sebe nešli. Pokud ho máš ráda, jdi do toho, ale jinak bych se na to asi vyprdla. Klučina zřejmě bude velmi mladý a nesmělý. :)

Teodorka (22) žena moderátor

28.12.2016 12:41:55


Ano, mám ho ráda. Chci to zkusit znovu, aspoň uz budu vědět, že se může stát cokoliv a musím počítat s tím ze se to může stát znovu. I kdyby to nevyšlo, nebude to snad už bolet tak jako poprvé a aspoň si nebudu vyčítat co by kdyby. :)

klarinda

28.12.2016 10:01:08


No já ti nevím....protože se bojí, že se s ním rozejdeš, tak se radši rychle rozejde sám ?
Ale třeba to jen tak blbě zní a byly v tom úplně jiný emoce, do toho nevidíme ;o)
Důležitý je, jestli ho máš ráda, o to jde, ne ? ;o)

Emma

27.12.2016 12:57:31


Děkuju moc. No on právě neudělal vlastně nic. Bál se semnou bavit o jednom problému, který jsme měli a bál se ze se kvůli tomu rozejdu ja s ním. Proto si myslím ze to byla blbost to kvůli tomu ukončit.

klarinda

27.12.2016 7:46:35


No pokud bys ho chtěla jen proto, že zrovna nemáš nikoho jinýho, tak to nedělej.
"...lituje toho co udělal" ?....no nevím co udělal, ale počítej s tím, že to udělá zase ;o)
Dát někomu druhou šanci, to zní hezky a je to správný. Ale někdy je to tak, že jen zbytečně opakujeme pořád dokola stejnou "chybu".
Rozhodnout se stejně musíš sama, nikdo jinej do toho nevidí... :o)

Emma

26.12.2016 11:22:05


Ahoj, stal se mi podobný případ. Kdy on se se mnou po poměrně krátké známosti rozešel. Nazpátek už jsme se ale nikdy nedali. Došlo nám, že nám je líp, jako hodně dobrým kamarádům. Že partneři z nás nebudou. Musíš vědět sama, zda ti za to stojí. Já bych to nedělala, ale já ho neznám. Třeba to je absolutně normální kluk. Konec konců chybu může udělat každej. Hlavně, když jste si to vyjasnili. ;-)

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz