Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se vztahy a láskou č. 7999 z 2016-12-11 22:47:32


Chování a komplexy hnusnejch holek

Přijde mě, že většina hnusaček z mýho okolí má tendenci navážet se do macatejch holek a řešit furt jejich postavu. Tak nevim jestli za to můžou komplexy nebo jen chtěj odvádět pozornost od toho svýho ksichtu. Přitom např. pro mě je daleko přitažlivější tlustá holka s hezkym obličejem než holka, která je třeba vysportovaná, ale za to je to držka. Krom toho, tlusťoška může kdykoliv zhubnout, ale když je hubená holka hnusná, tak s tim nic nenadělá. Osobně znám takovejch hnusaček víc a většina má sklony macatý holky pomlouvat. No možná jim i záviděj, že můžou bejt tlustý a stejně sou přitažlivý (na rozdíl od nich) Někdo určitě bude tvrdit, že je to náhoda a že vzhled s chováním nesouvisí, ale NEBUDE náhoda, že většina těch pomluvaček co znám je hnusná. Prostě hezká holka nebude mít potřebu řešit cizí holky (většinou) I když i ta může mít komplexy - z jinejch důvodů.
A druhá věc - na pornostránkách je kategorie Tlustý ženský, ale kategorie Ženský s hnusnym ksichtem tam není. Proč asi? Protože tlustý holky jsou OK, to jen ty obludy v obličeji se je snažej shazovat.

nazdar (19) muž   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

14.12.2016 6:55:04


Já jsem se pobavila, díky. :D :D

Teodorka (22) žena moderátor

13.12.2016 18:01:11


Ahoj, hezký napsáno. I když ne vždy s tebou souhlasím. Každý má jiný vkus. Ale asi máš pravdu, že některé na těle hezké holky se naváží do těch silnějších. Jenže co s tím chceš dělat, maximálně strčit takovým holkám před obličej zrcátko a říct, ať se kouknout nejdřív na sebe. Nicméně tohle se děje převážně na středních, na vysokých už jim tohle chování naštěstí neprochází tak hladce

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz