Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se zdravím a tělem č. 7992 z 2016-11-19 19:37:00


Noční slintání a následují bolest :----)

Tahle stránka se mi líbí, tak Vám se budu přidávat více mých trápení.
Takže, asi před týdnem jsem měla takový obyčejný den, vše OK, nic zvláštního, až na !!večer!! (To je důležité). Večer se mi totiž udělalo špatně. Strašně moc mě bolelo břicho, ale tak jako jinak, než normálně. Nebylo to třeba jako při menstruaci, prostě to bolelo více a jinak. Vzala jsem si prášek a šla jsem spát, protože jsem to už nemohla vydržet. Myslela jsem, že neusnu, ale jen co jsem ulehla, tak jsem byla mrtvá. Usnula jsem hned, což se mi stává tak jednou do roka (ale o tom až příště!), a spalo se mi opravdu dobře, ale asi až do 2.30. Ano, probudila jsem se v 2.30 (podívala jsem se na mé velmi chytré digitální hodiny naproti mé posteli, které ukazují čas :--)) a strašně jsem slintala. Prostě jsem slintala. Poslintala jsem celý polštář, tak jsem si rychle dala ruku přes ústa a utíkala jsem na záchod, kde jsem to všechno vyplivala. Strašně moc mě bolela hruď, ale ani ne tak hruď, spíš mě bolelo celé místo od hrudi až ke krku a chtělo se mi zvracet. Nebo spíš jsem měla pocit, jako že jsem v té pauze uprostřed zvracení, kdy Vám do úst putuji další žaludeční šťávy. Ale žádné žaludeční šťávy tam nebyly. A tak jsem doslintala, vzala jsem si další dva prášky a šla jsem do postele. Pořád mě bolelo to samé místo (ale už mě nebolelo to břicho), ale nějak jsem to přežila. Následující den mi ale bylo pořád stejně špatně, jako kdybych zvracela, ale zároveň nezvracela. Co to sakra bylo?
Googlila jsem si to, a zjistila jsem, že mám rakovinu jícnu. Ok, to je možná ono, ale raději bych se o tom dozvěděla něco víc, než začnu přemýšlet o tom, jak oznámím rodině, že mám rakovinu. Děkuji.
A mimochodem, je tady možnost, že celý ten slintacĺ incident byl jen sen a že ta bolest následující den se vytvořila z psychických důvodů.

homewrecker (15) žena   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

14.12.2016 7:00:29


Jdi k doktorovi. Může to být i reakce na prášek.

Teodorka (22) žena moderátor

28.11.2016 21:23:19


Rakovina to snad není. O tom se rpdičům ani nezmiňuj a radši jim řekni jak to doopravdy bylo. Pokud se to bude opakovat, tak už rozhodně zajdi k lékaři.

Oskar2

20.11.2016 20:45:25


Ahoj, googlování potíží mě vždycky baví. Podle googlu bych měla už 3x rakovinu vseho možného. Mnohem lepší je zajít za doktorem a mit v rukou papír. Protože tady žádný doktor asi není a i kdyby byl, tak přes net ti nikdo neporadí.

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz