Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se sexualitou č. 7983 z 2016-10-27 21:32:53


Popletená menstruace

Nevíte někdo co by to mohlo být když mám hodně silné krvácení, týden před menstruací i přes HA, kterou pravidelně beru? Začalo to v únoru, kdy jsem krvácela 13 dní v kuse, skoro jsem zkolabovala, na poslední chvíli jsem vyhledala gynekoložku, ta mi sdělila že mám virózu a posala mě na chirurgii se střevama, tam mě objednaly na ultrazvuk, ale až za měsíc a půl, to už jsem byla já v pořádku a výsledky taky, od té doby mám menstruaci buď v termínu jeden den, nebo mi přichází o týden dřív než má, beru pravidelně HA, gynekoložku budu měnit, tato co mám mi nevyhovuje, ale mám nedůvěru vůči doktorům, tak zda někdo taky neměl?

Týnuš (20) žena   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

28.11.2016 15:08:19


Jo to se mi taky občas stává... nevím prý to je způsobeno příliš častou masturbací

Bigdickproblemas

31.10.2016 17:39:46


Tenhle problém jsem nikdy naštěstí řešit nemusela. Ale moje mamka ano. Měla gynekoložku a když byla těhotná měla problémy, ale gynekoložka to neřešila, tak přešla k prvnímu doktorovi, kterého potkala a ten jí zachránil život a v podstatě i sestře. Neměla uzavřené hrdlo a v podstatě potrácela. Myslím, že když jde o život, nebo je to celé takhle zvláštní brala bych každého i doktora. Existují stránky s hodnocením lékařů, třeba podle nich najdeš někoho, kdo by ti dokázal pomoct.

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz