Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se zdravím a tělem č. 7786 z 2015-08-31 18:13:26


Skoro sem umřela!

Ahoj, chci vám říct co se mi dnes stalo a doufám že mi poradíte.
Šla sem se normálně vysprchovat jako každý den.Když sem se však začala oblékat tak mi začalo být hrozně špatně od žaludku.Naklodila sem hlavu a doufala že to přejde.Naopak-zhoršilo se to.Začala se mi točit hlava a pak sem už viděla jen tmu.Asi sem upadla na hlavu, protože asi metr ode mě byla stěna.Ale usnula sem ještě před pádem.Cítila sem se prázdně.Po "chvilce" sem slyšela hlas tety, mamky a babči jak se mě snaží probudit a když sem se vzbudila tak mi bylo pořád mdlo a byla sem mokrá (asi mě polili vodou.) dooblékla sem a šla do pokoje.A ano, bylo mi tak zle že sem brečela.Nechápu co to bylo.Piju vodu dost, jím taky dost, chladím se když je horko a nemyla sem se moc teplou vodou.Váhu i vše mám normální.Nechápu.Ale měla sem pocit že umírám.Nevím co by se stalo kdyby mě nevzbudili.Prosím, nevíte proč se to stalo? Podotýkám, že se mi často (skoro pořád) točí hlava jenže teď sem omdlela! Prosím, poraďte. :(

vansy348 (12) žena   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

15.1.2016 20:52:50


slyšela jsem o tom, prý se tomu říká klinická smrt- to umřeš, ale pak se ti zjeví anděl, a ty se muzes ozivit....... možná jsi jen omdlela...

anonim13

2.9.2015 19:02:39


Kamarádka tohle má a našla se jí cysta na mozku.

Teodorka (22) žena moderátor

2.9.2015 17:46:51


U nás v rodině se omdlévalo při menstruaci, na nízký tlak a z problémů se srdcem. Až na ten menzes všechno se dá řešit. Skoro bych ti tipla ten nízký tlak, v tvém věku jsem ho měla taky záhrobní, ale nikdy jsem neomdlela-v takovém případě najdi lékaře a on ti buď něco poradí, nebo dá léky.
Udivuje mě, že vaši to tak nechali a další den tě nevzali k doktorovi.

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

1.9.2015 10:45:05


Tohle se mi stalo tolikrát, že by mi nestačily ani dvě ruce, abych to spočítala :D
Když jsem byla v tvém věku a omdlela jsem už po 3. ve škole, tak jsem šla k doktorce, ale na nic nepřišli...
Řekla bych, že se to občas stává... Ale kdyby nějak často, tak s tím radši někam zajdi.

Elen

31.8.2015 19:57:38


Tak s tímhle ti poradí jen doktor a tady těžko nějakýho najdeš. Ty snad chceš říct, žes s tím ještě u doktora nebyla ???!!!....no to neříkej ani ve srandě ;o)

Emma

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz