Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se zařizováním životních záležitostí č. 7713 z 2015-04-18 10:06:59


brigáda

Po několika hodinách strávených hledáním brigády na léto v zahraničí jsem mírně propadla depresi. Nic. Nic. Nic.
A to bych skoro dělala cokoliv. Problém je v tom, že pokud sháním práci přes agenturu, kalkulují si neskutečné částky. 12 000 mi přijde vážně dost. Možná bych jim to i zaplatila, kdybych měla jistotu, že vše bude v pořádku a že si vydělám třeba 20 000, které nabízejí. Ale takhle se mi nic posílat vážně nechce.
Když jsem koukala na práce au-pair, snad všechny rodiny chtějí pomoc na rok, nebo na více měsíců, než mám volno. Teď budu končit střední školu a dejme tomu od 20. června do 10. září bych mohla odjet.
Když už najdu agenturu, která chce za zprostředkování "jen" 5 000, zjistím z recenzí, ať s nima lidi nikam nejezdí... že nemají licenci, že se na vás vykašlou a vše možné...
A proto se vás z celého srdce ptám (:D), nemáte prosím nějakou dobrou zkušenost s prací v zahraničí (myslím spíše Evropu, nejlépe VB)? Nějakou, na které aspoň neproděláte? :D Myslím, že by to byla hezká zkušenost. 2 měsíce by byly akorát...

Elen (19) žena   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

21.4.2015 7:46:57


Mrkni na aupair-world.net, universalaupairs.com, a je ještě mnoho dalších. Předpokládám, že máš FB. Najdi si stránku Au pairs IN... :)
Tam mas mnoho informací. :)
Jinak pokud chceš jet na takovou chvíli (opravdu chces) a rodiny nejsou, klidne zvol i agenturu.
Těch 5k ber jako investici... kdyby jsi jela na vlastni pest, také se o tebe nikdo nepostara, stejne jako (předpokládám) student agency. :)

Kdyby te něco zajímalo ohledně au pair, napiš: pavla.tes@gmail.com

honey069

18.4.2015 12:36:35


nebylo by lepší si našetřit tady nějaký prachy, letět tam sama za sebe a tam si zkusit najít něco?
tyhle agentury stojí za dvě věci

láska boží

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz