Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Vzkaz č. 7679 z 2015-02-27 14:00:24


Pro Teo

Zdravím všechny uživatele trápení.
Mám takový veřejný dotaz na Teo. Kdysi dávno jsem sem hodně často chodívala, psala trápení, odepisovala, prostě trávila jsem tady strašně moc času. Psávala jsem si i s některými uživateli, kteří sem pořád chodí, ale svoji přezdívku, kterou jsem tady používala radši neuvedu. :)
No proč vlastně píšu.. Teo, docela obdivuju (a zároveň mě to hodně udivuje), že už tolik let trávíš na téhle stránce. Baví tě to pořád? Já jsem sem přestala chodit, protože každý druhý trápení bylo fake a když nebylo, tak to byla taková blbost, že k tomu ani nešlo co napsat. :D Neobírá tě to o čas? Nebo se tohle stalo tvým koníčkem?

Na tuhle stránku jsem fakt zavítala po x letech, připomněla jsem si tím svoji "dětskou pubertu" a hodně mě překvapilo, že sem stále chodí lidi, který znám. :)

anonym56 (18) žena   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

21.3.2015 2:10:20


nemít na práci nic lepšího než tohle, tak se toho taky ujmu! :D
nicméně sláva Teo, za mazání většiny mých příspěvků, díky
děláš svět lepším a držím palečky v pokračování

láska boží

28.2.2015 8:55:30


Ahoj, já jsem sem přestala asi na dva roky úplně chodit. Běhat za klukama moc dobře nešlo s trápením za zadkem.
Ale pak jsem si všimla, že admin to tady vůbec nespravuje a je to tady jako ráj pro pedofily, tak jsem si mu na to postěžovala a on mě udělal moderátorem :D.
Čas mi to ani nijak nebere, protože je tady toho fakt málo. Pročtěný všechno mám během pár minut. Něco jiného by to bylo třeba na zpovědnici.

Teodorka (22) žena moderátor

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz