Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Seznamovací inzerát č. 7643 z 2015-01-19 17:22:53


Jsem ztracený :-(

Ahoj, narazil jsem náhodou při brouzdání internetem na tuto stránku a ...

Nevím, jak konstruktivně pokračovat dál, nicméně má situace je taková, že je mně 23 let, za pár měsíců 24.. Mám trvalou brigádu, studuju na VŠ, mám vlastní nájemní byt.. Kde kdo by si myslel, že žiju v pohodě, klidu a míru..

Jenže to tak není. Dětsví jsem měl hrozné, jsem nechtěné dítě a všechno doma probíhalo stylem, že jsem byl donucený už od mala lítat po brigádách, abych se mohl co nejdříve osamostatnit.. Jiní na gymplu se učili na maturitu a já pendloval mezi směnami v Kauflandu a školou.. Když se mi podařilo se konečně vymanit z domu a najít si spolubydlení, myslel jsem, že situace se hne k lepšímu.. Ale moc se nehla.. Jak jsem z dětství zakřiklý, tichý, přehnaně slušný (opravdu mám problém říct sprosté slovo atj.), tak v kolektivu spolubydlení, resp. při sdílení bytu s ostatními lidmi, kdy já nekouřím, nepiju, nemluvím sprostě, nekonám večírky, jen chodím do práce, do školy, čtu si, nebo trávím chvíle ticha.. Neklapalo to.. Po třech letech takového spolubydlení jsem se konečně finančně vzchopil natolik, abych mohl mít jen svůj nájem, resp. byt, kde nikoho, kromě sebe nepotkám.. Paradoxně mě to ještě více izolovalo od lidí..

Co se týče mě a holek, po 18 letech tvrdé šikany doma a ve škole vlivem oblíbeného sourozence na stejné škole, nebyl jsem s to mít nějaký vztah, byť se do mě několik holek zamilovalo.. Poslední holka, ze školy, mi vyznala lásku asi před dvěmi měsíci, jenže já jí musel odmítnout, protože jsem jí nemiloval a protože.. Já nevím, možná mám přehnané nároky, když bych chtěl někoho, kdo je chápavý a vnímavý.. Kdo kromě holky do obchodu, na večeři, do divadla, do kina.. Je i holka na povídání.. A hlavně jí nejde apriori o sex.. Asi jsem asexuál, že mi to nechybí, ale dříve jak po roce vztahu s holkou skutečně sex mít nebudu..

Kamarády mám, mám jich mnoho.. Zapnu FB a tam 150 přátel.. Jenže kolik mě chápe? Bojím se, že nikdo.. Každý semnou všechno probírá, píše mi o rady, mají mě rádi, ale... Nikdo mi příjde, že chápe mě.. To je asi i to, proč píšu tady.. Rád bych našel někoho, s kým by se dalo povídat, resp. asi psát, protože při mém štěstí, pokud najdu přes net někoho fajn na psaní, bude určitě z opačné strany republiky..

Jak bych to uzavřel.. Kdyby někdo dočetl tento, poněkud zmatený příběh, až do konce a měl chuť si popsat s někým, komu chybí někdo na povídání, budu moc rád, když se ozve..

smutný kluk (23) muž   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

21.7.2015 18:32:17


Ahoj, nejak sem precetla tvoje vypravení, a trochu se mi sevřelo hrdlo, mam to hodně podobně,.. takže pokud by jsis chtěl psát, a vzájemně se podržet byla bych ráda a taky by mi to pomohlo.

Tess (23) žena registrovaný uživatel

4.2.2015 21:13:32


Rozumím ti napiš mi na mosobe@seznam.cz

mosob

1.2.2015 11:30:45


Oprava:DDD beautifullie@email.cz

nobnotnev

1.2.2015 11:28:29


Ahoj. :) Jestli chceš napiš mi beautifullie@seznam.cz ... Ráda si s tebou popovídám.:)

nobnotnev

23.1.2015 20:07:06


Ahoj, ak sa ti bude chcieť, môžeš mi napísať na mail: nickstory321@gmail.com =)

Nicki

21.1.2015 22:39:20


Btw: Odkud seš??

Jouza

21.1.2015 22:37:31


Nemáš zač, věřím, že když se toho chytneš v rozumné míře, nebude to na škodu- naopak :)) Znal sem hodně zamlklejch borců, pak jsem je tak nějak popíchl do společenského života a najednou jsou to úplně jiné, šťastnější osobnosti :))

Jouza

21.1.2015 21:54:45


Anonim: Oki, napsal jsem Ti maila.. :)

Jouza: Hmm, jasně.. Chápu, jak to myslíš.. Možná to není nápad od věci. Děkuji :)

smutný kluk (26) muž registrovaný uživatel

21.1.2015 18:09:11


Zdarec, možná by nebylo od věci, najít si takové kamarády, kteří Tě "zkazí", nějak rozumně, tím nemyslím začít kouřit, hulit, vymetat diskotéky, bohatě stačí zajít občas má pivo a osobně si myslím, že na tom není nic špatného :)) Pak možná konečně i v partnerkách uděláš nějakej kompromis, chápu, že jsme každej jinej, ale čekat rok na sex... To bylo dřív, to už je dávno pryč :))

Jouza

20.1.2015 20:55:35


Ahoj, 1. tady to má upadavou tendenci a moc lidí hlavně na seznamkách krom puberťaček není :) . 2. Já měla šťastné dětství doma, to co jsi měl ty rozhodně nebyla procházka růžovým sadem. Jestli jsem přesně to co ty hledáš netuším, raději naslouchám než sama mluvím a ráda pomůžu, je li to v mých silách. 3. V poslední době se mi taky stalo pár nepříjemností-přišla jsem o svého velmi dobrého kamaráda a on mě nazval sudokopytníkem, nicméně nemám si po tomhle incidentu s kým povídat, mé dvě kamarádky (s jednou se znám už od školky a z druhou od 1. třídy) mi přestaly rozumět (říká se, že chudoba na cti netratí, ale ony žijou v jiném světě). Prostě a jednoduše, pokud budeš mít náladu, tak se ozvi, e-mail mám na profilu, nechci si vylívat srdce na prázdno do eteru. Ráda si s tebou popovídám, když budeš chtít

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

20.1.2015 14:41:25


stixman: Hmm...

smutný kluk (26) muž registrovaný uživatel

19.1.2015 17:49:14


Ahoj, můj příběh byl trošku jiný. Taky se nedá říct, že hledám někoho na dopisování. Ale přijde mi, že tomu rozumím, nějakým způsobem je mi to blízký. Jestli chceš, někdy napiš: TB3000@seznam.cz

stixman (20) muž registrovaný uživatel

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz