Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Trápení se zdravím a tělem č. 7607 z 2014-12-17 01:53:52


Klučičí postava

Ahojky. Je mi 20 let a už od svých 13 mám problém s tím, že mám klučičí postavu. Měřím 160cm a vážím 52kg, díky tomu pořád poslouchám, že jsem moc hubená a měla bych přibrat. Problém je v tom, že já jím víc než moje "oplácanější" kamarádky, ale prostě mám rychlý metabolismus. Na vyšetření se štítnou žlázou jsem byla a vše je v pořádku, jsem naprosto zdravá. Moje míry jsou 77 - 60 - 80... Už mě nebaví ty klučičí narážky... Mamka mi kdysi slíbila plastiku prsou, ale čím jsem starší, tím víc přemýšlím, že jí nechci, jednak je to drahé a za druhé se mi nelíbí představa, že bych v sobě měla něco umělého. Nevím vůbec, co s tím, připadám si absolutně nepřitažlivá a necítím se vůbec žensky. Dříve mi to nevadilo, ale s věkem chci taky působit jako žena a ne jako 13letá holčička (do toho mam kulatej xichtík, do teď po mě v krámech chtějí občanku). Už několik let nemám žádné sebevědomí.. Vím, že se tu objeví něco jako "buď ráda, já bych zas chtěla zhubnout...".. ale jen chci, aby se vědělo, že ohledně váhy můžou holky mít i opačný komplex...

Janča (20) žena   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

27.12.2014 6:02:41


Ahoj Jančo,
asi by tu měl odpovědět i nějakej chlap :-).
Víš, každýmu z nás se opravdu líbí něco jiného. Někomu třeba oplácaný baculky, někomu sexy postavičky a někomu docela klidně i ten klučičí typ. Já třeba první co dělám, když si všimnu nějaký slečny, že se koukám do očí (raději většinou nenápadně...). Protože v nich se dá najít hodně. Pak hledám uvnitř. Postavu nepominu, ale určitě budu raději chodit s fajn baculkou nebo klučičím typem než s blbou sexbombou, asi tak.
Věř tomu, že prostě pro leckoho přitažlivá jsi. A podle Tvých slov odhaduji, že si s Tebou chlapi budou mít o čem povídat. Je také výborné, že nechceš být z umělé hmoty.
Tím problémem ja myslím hlavně to nižší seběvědomí. Ale na tom se dá pracovat. Vyšlo i docela dost dobrých knížek, které mohou v tomto člověku pomoci. Pomoci může také nějaký dobrý psycholog (nikoli psychiatr, ten by do Tebe jen nacpal prášky a příčinu by stejně nevyřešil) nebo třeba nějaké alternativy, třeba psychokineziologie. Mně pomohla dost, i když to stálo čas i peníze.
Jestli chceš, napiš mi vzkaz (soukromý) s mailem na Tebe a někoho konkrétního Ti i poradím, můžeme si o tom všem i něco ještě napsat.
Držím palce.

Tulák z Hor (17) muž registrovaný uživatel

22.12.2014 18:40:56


Ahoj,vůbec se tímhle netrap. Každá z nás máme něco,co nám na sobě vadí,ale je jen na tobě,jak s tím naložíš. A navíc,kde je psáno,že zrovna tvá postava se klukům nelíbí? To,co ty bereš jako svou vadu na kráse,může brát nějaký kluk jako tvou největší přednost. Ano,každý má komplexy,nikde není psáno že hubené holky je mít nesmějí. Ale nejdůležitější je,jestli jsi spokojená. Každej normální kluk ti poví,že nejvíc sexy jsou holky,které si věří. Tak to naopak ber jako dar,že netloustneš. Jak jsi sama naznačila,jiné holky by pro to zabíjely:) Jsi krásná jaká jsi a s tím pracuj. Tak třeba dřepuj a pak se ti bude líbit tvůj zadek,je spousta způsobů jak se udělat spokojenou. Třeba tohle je to nejjednodušší. Hlavně nebuď smutná:) Každý má něco a hlavně o tom,jakou máš postavu to vůbec není. Lidi,kteří tě mají rádi,vůbec nekoukají na to jak vypadáš. Buď šťastná a spokojená. Jsi zdravá a už to je obrovský dar:)

Zora

17.12.2014 11:38:55


p.s. svou postavu bych neměnila, jen ať si okolí zvykne, že všichni nejsou jak ze žurnálu, já to přežiju a jsem ráda, že nemusím nic tahat na hrudníku.

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

17.12.2014 11:36:45


Ahoj, tvůj příběh mi hodně připomíná ten můj, míry jsem si raději nebrala, nejsem moc hubená, ale mám taky kulatý obličej, někdy mi hádají i 12 let mám vysoký hrudník, ale prsa žádná, takže vypadám hodně podivně :) . Měla jsem ale to štěstí, že jsem si i s touhle vadou na kráse našla přítele se kterým jsem už skoro 2 roky. Ale když nad tím tak přemýšlím, tak i přes to, že mě ve škole nadávali do hermafroditů a šikanovali za to, tak mi nikdy nebylo líto, že nejsem krásná, ale mrzelo mě to, že moje okolí to nemůže skousnout, že prostě vypadám, tak jak vypadám. Sice sebevědomí taky není nic moc, ale tak nějak jsem si uvědomila svou výjimečnost a že můžu dokázat těm nešťastným holkám, co jim nerostou prsa a všichni se jim smějou, hele já jsem stejná jako vy a přežila jsem to. Hodně mi pomohla vysoká škola, kde už lidi mají rozum a nenapadne je si dělat z někoho srandu pro jeho zjev. Takže v tom nejsi sama. Přeju pevný nervy a dobrej kolektiv plnej rozumných lid ;)

Anonim (23) žena registrovaný uživatel

17.12.2014 2:13:53


Trapim se UPLNE tim samym. Je to desny co? Mama říká ze mi porostou prsa když budu jist. Ale ja jim a nic z toho není nevim co s tim ale jednu radu mam: Jez cokoladu a pomuze to (alespoň myslim).

Hůůůůůůůů

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz