Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Vzkaz č. 7381 z 2014-07-09 10:04:26


ÚTULEK PRO PSY !!!!!!!!!!

AHOJ VŠICHNI!!...BYLA BYCH RÁDA KDYBY VŠICHNI CO MOHOU MI POMOHLI S POMOCÍ ŮTULKU PRO PSY KTERÝ JE V PLZNI NA BORECH(WWW.UTULEKPLZEN.CZ).....VĚTŠINA PSŮ SE SEM DOSTANE TAK ŽE JSOU POHOZENI NA SILNICI,PŘIVÁZÁNI V LESE,ČI TÝRANÍ PSI.....VKLÁDÁM SEM ODKAZ NA JEDNOHO PEJSKA KTERÉMU ŽIVOT PŘIPRAVIL VELIKÁ TRÁPENÍ A BOLESTI(OBRÁZEK SE MI NEZKOPÍROVAL,ALE STEJNĚ BYCH VÁM MOC NEDOPORUČOVALA SE NA NĚJ DÍVAT PROTOŽE TO JE OPRAVDU SMUTNÝ POHLED)

Sam

je roční pes plemene zlatý retrívr, který svůj nový domov našel. Ujali se ho lidé, kteří mu vynahradí všechna minulá strádání.

V povědomí lidí je toto plemeno psa synonymem vlídného, trpělivého zvířete, které dělá svému okolí jenom radost. Takovou povahu má i Sam. Ale ne tak jeho bývalí majitelé! Jeho panička žije s druhem - jistě "úžasným" člověkem. Ten jednoho dne zbil nejen onu paní, ale ročního psa zkopal a ztloukl tak, že Sama odvezli zasahující policisté rovnou na veterinární kliniku. Zde mu museli vyoperovat rozkopnuté oko a ošetřit spoustu dalších zranění. Psa si u nich vyzvedla za pár dnů majitelka – a odvezla ho rovnou do útulku, kde ho nechala k adopci.

Nevtírá se vám také na tomto místě myšlenka, jak by bylo krásné, kdyby všichni lidé byli alespoň jako psi? Copak by normální pes tohle udělal svému člověku?


DÁVÁM SEM ČÍSLO ÚČTU ONOHO ŮTULKU A BUDU MOC RÁDA KDYŽ MI VŠICHNI POMŮŽET JAK JEN BUDETE MOCI 2770000399/0800
HODÍ SE I RŮZNÉ KONZERVY,DEKY,OBOJKY,VODÍTKA A PIŠKOTY....DALŠÍ INFORMACE SE DOZVÍTE PŘÍMO NA STRÁNKÁCH ÚTULKU


A MOC VÁM DĚKUJI ZA POMOC....TY KTEŘÍ SE ROZHODLI POMOCI TAK AT SEM PROSÍM VLOŽI KOMENTÁŘ..DĚKUJI

POMOC ZVÍŘATŮM (14) žena   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

13.7.2014 19:32:09


JE TADY VŮBEC NĚKDO MÁ RÁD ZVÍŘATA,NEBO JSOU TADY SAMÝ NADRŽENÝ BLBCI A PEDOFILOVÉ!!!!

POMOC ZVÍŘATŮM

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz