Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Vzkaz č. 7226 z 2014-04-24 20:23:42


Hledám kamarádku či kamaráda online

Ahoj :) Hledám kamarádku či kamaráda na dopisování přes e-mail :) Nemám moc přátel a tak mě napadlo si najít tedy alespoň kamaráda online, protože si myslím, že i toto přátelství může mít nějakou hodnotu. Je mi 15 let a hledám někoho podobného věku. Předem chci ale upozornit, že nejsem jako ostatní mí vrstevníci.. nepiju, nekouřím, jsem single a nestydím se za to. Právě naopak, jsem na to pyšná. Přijde mi nevyspělé a docela smutné si tady hrát na nějaké vztahy ve 13 nebo kouřit a chodit ''pařit'' jen proto, že to dělají ostatní a je to ''in''. Proto hledám někoho podobně smyšlejícího, protože doufám a věřím, že se někdo takový najde. Budu čekat a těšit se na tvůj email :))
můj email: zelva59@seznam.cz

zelva59 (15) žena zelva59@seznam.cz   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

17.5.2017 20:41:06


Ahoj, já už také dlouho hledám kamaráda/kamarádku online. Ale je mi jen 13 let. Pokud by tu ale někdo byl, tak bych se s ním seznámil. Měl by to být slušný člověk přibližně stejného věku. Kdyby někdo byl, tak se ozvěte. adam.kroky@seznam.cz

Kroky

15.5.2014 21:21:47


Ahoj, já už dlouho hledám online kamarádku, ale je mi teprve 13.

Lilli

3.5.2014 16:54:23


Ahoj Zelvicko.
Opravdu jsi mě potěšila! Jsem rád, že jsou ještě děvčata jako Ty. Fandím Ti a přeju, ať si najdeš kluka hodného a chytrého, jako jsi Ty sama.
A promiň, že nejsem ten koho hledáš, jen jsem Ti to chtěl napsat. Jsi takové světélko, mezi tady těmi příspěvky od 16tiletých co chtějí jen sex, jsou těhotné apod. Z toho je mi tak trochu smutno. :-(
Měj se.
P

Pnp (37) muž registrovaný uživatel

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz