Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Vzkaz č. 6255 z 2012-11-18 19:52:16


Televize- konkurz apod. Praha

Ahoj, chtěla bych hrát v televizi, či podobné, ale neznám žádnou stránku, kde se mohu zaregistrovat a ti lidé by mě třeba pak chtěli a pozvali na nějaký konkurz, nevíte o něčem?

BíBí (13) žena   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

18.11.2012 20:34:25


Anonymka00: Nene, je mi opravdu 13, ale vím, že něco takového je, jednou jsme o tom s mámou uvažovaly ale pak jsme řekly, že ne, že to nebudeme stíhat. Teďka čas ale mám, a je stránka, kde vložíte profil a známí režiséři tam vybírají ty, které by chtěli do filmu- reklamy apod. Ale nevzpomenu si... :/

BíBí

18.11.2012 20:11:38


Myslím, že nic takového neexistuje. Buď musíš mít slavné rodiče či příbuzné, nebo jiné konexe, či při studiu na střední(konzervatoř) anebo na vysoké(DAMU, FAMU, AMU...). Ale ani tak neočekávej, že se nabídky jen pohrnou. Ani vystudování proslulé DAMU ti nezaručí, že se ihned uplatníš a budeš na roztrhání- jak se někteří čerstvě vystudovaní myslí... Je to velmi nevděčná práce, dneska už špatně placená, trh je pomalu přesycen čerstvě dostudovanými. No a naše kvalita seriálů a filmů je také bídná, což také mluví za konexe. Pokud budeš dobrá na střední či na vysoké tohohle typu, nemusíš mít strach. Oni ti poradí, popř. někomu doporučí. Protože ti však zbývají ještě dva roky, pokud se věkem nelžeš- našla bych si pro začátek nějaký dramatický kroužek. Pomůže ti rozvinout tvoje skryté dovednosti a docílíš tak toho, že budeš lépe vnímat svůj talent a vědět tak, jaké jsou tvé meze. Mimo to si troufám říci, že ti dramaták pomůže při talentových zkouškách na konzervatoř.
Neboj se a zkus to! Pokud by to nevyšlo, nevadí. Můžeš jít třeba na gymnázium a odtama to zkusit na vysokou školu. V nejhorším můžeš jít na filozofickou fakultu v oboru divadelní nebo filmové vědy- taky by tě to mohlo bavit, byť tam jde spíše o teoretickou vybavenost, než "umění na publiku"- jestli mi rozumíš.
Takže si cílevědomě vykračuj za svým cílem a nenech se ničím odradit. Myslím, že více lidí(než my) mají sny, jejichž dosah vyžaduje mnoho píle!

anonymka00 (22) žena registrovaný uživatel

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz