Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Ostatní trápení č. 5995 z 2012-07-20 10:46:49


Jak ulovit komára

V noci jsem bojoval několik hodin s dost agresivním komárem,i když jsem ho několikrát praštil tak pořád žil...asi byl moc rychlej.Když jsem ho nedokázal zabít všema způsobama,který jsem na něj zkoušel tak jsem to nakonec vzdal,komár mně na chvíli nechal,protože byl možná vyčerpaný z boje a tak jsem měl 5 minut na to,abych usnul.Ráno jsem se probudil celý od štípanců a krve.Dnes ho chcu opravdu zabít,ale je moc rychlí a pořád krouží okolo mě...neznáte nějaké triky jak ho zabít,nebo něco jak bych se mohl mu ubránit?

autor muž   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

11.7.2017 23:57:48


Ahoj lidi, když čtu ty odpovědi je mi vás líto.
Můj plán na komára je zcela jednoduchý a nenudim se u toho-
Prostě zapnu PC hlavně monitor musí být zaplej pak se buď to běžte lehnout a čekejte až přiletí na monitor, což mi připomíná, že musí v pokoji svítit pouze monitor. A čekejte až přiletí a sedne si na monitor a pak plác a můžete umývat monitor- ale to nevadí KOMÁR JE MRTVEJ.

Jo a nemusíte si lehnout. Mně se stalo,že jsem hrál hru na PC a ten komár se prostě na pána sedl na monitor a pak jsem ho rozmáčkl x(

Snad jsem někomu pomohl. Tak SERVUS

JPQ

25.6.2017 1:46:10


Ježiš to jsou hlody :D Člověk na to narazí "náhodně"...

Je to jednoduché - mít nervy a počkat si, až přiletí, lehce se ohnat - on se někde usadí poblíž hlavy na zdi - máznout ho nebo posprejovat.

Jednodušší je ale stopovat komára na zdech a postříkat ho sprejem na hmyz, chcípne hned.

Účinný je lapač na hmyz - svítí "modře", na chvíli ho zapnout a uslyšíte lup lup... a pak vypnout zase :)

Zkušený lovec

31.8.2016 1:58:52


Dobrý večer,

pro všechny, kdož se zabývají lovem komárů mám jedinou účinnou radu: schovat pod peřinu, nechat venku jen ruce a jen co komár dosedne na místo, ladným a nepříliš prudkým pohybem druhé ruky rozmáznout (honění po stěně může být i otázkou hodin). Avšak pro ty, kteří si nechtějí mazat ruce: přítelkyně používá vysoce nebezpečnou, ale zato velice účinnou metodu eliminace, a to "grilování" (osobně nedoporučuji a použití pouze na vlastní nebezpečí). Potřebujete: libovolný deodorant, či cokoliv hořlavého ve spreji a zapalovač. Ve chvíli kdy spatříte vetřelce, přiblížíte se, škrtnete a pošlete proud aerosolu přes plamen směrem k němu a blaf :-D Je to šílené, nebezpečné, pyromanické, ale aspoň to voní a komár to zpravidla nezvládne, POZOR NA PRSTY, ZÁCLONY A VŠE OKOLO!! (domácí mazlíčci, partner/ka, tchýně, rodiče, nábytek) :-D Přeji úspěšný lov a berte to sportovně, i když Ti malí hajzlíci mi taky pěkně pijí krev ;-)

Lucasso

26.8.2016 6:31:42


Už 2 večere za sebou keď zaspávam ma otravuje.Dnes ma zobudil o piatej ráno a nepomohol ani ten stroj do zásuvky ani schovanie pod perinu.Tak som odišla do inej izby a ani tam nedal pokoj.Teraz som v obyvačke a stále ho počujem..Som strašne unavená čo mám robiť?Už je 6:30 hodinu a pol ho neviem nijako odohnať.

Help

30.6.2016 23:33:53


Já většinou schovám celý tělo pod peřinu, nechám vystrčený jenom nohy a čekám. Většinou po pár minutách přiletí a já má možnost ho zabít. Když to nezabere, tak jdu spát do jiného pokoje. Jednou se mi stalo, že jsem kvůli komárovi spal ve vaně.

xxxxx

29.7.2014 1:46:17


Je 1:34 a ten malej zmetek mě tady otravuje. Zkusila jsem zalést pod peřinu,ale smažim se tam jak nugeta. Nechal mi 3 minuty oddychu a pak zas bzzzz, budu ho muset zabít, jenže si odletěl neznámo kam a když zhasnu, tak ten malej upír na nožičkách bzzzzz. Mám asi 20 štípanců a už mi to leze krkem. Když ho plácnu, využije svejch pár životů a buď uletí, nebo to přežije. Tak jsem zvědavá, do kolika mě bude ten šmejd otravovat.Zapojila jsem Biolit, tak bych mu byla vděčná, kdyby zabral. Chtěla jsem se zeptat, když si dám Biolit přímo k mojí posteli, tak by se mi nemělo nic stát, ne ?

ta poďobaná

8.6.2014 8:56:16


Kámo já mám takovej ten protikomároš do zásuvky, zapojíš, na chvíli se schováš pod peřinu aby na tebe nemohl, a je po něm.(Proble solved)

Pepid

29.7.2012 11:38:50


kdysi se prodával takový válec, který svítil modře. Komáři do něj vletěli a porazil je proud (z elektrifikovali). To ti pomůže 100% a nebo si vem nějakou pevnou desku (knihu) a normálně to nasměřuj tak, že bude ve středu té desky a práskni ho...normálně takhle likviduju komáry...pokud nejsem nas*aný a tehdy se mobilizuje zaměřovač a likviduju je mucholapkou...ale to už jsem tak vytočený že už pak neusnu ale komár je kilnutý.

Antikomár

21.7.2012 12:05:48


zkus cyklon B, velice sikovny plyn. staci si napsat nejakemu obcanovi nemecka :D

joker

21.7.2012 0:34:32


Nebo vypij nejakej jed a jak te bude sat vysaje krev s jedem a zdechne :D

Sirup (20) muž registrovaný uživatel

20.7.2012 20:24:38


Postříkal jsem extrémě celý pokoj biolitem a nechal 1 a půl hodiny otevřeny okno,doufám,že mě nesežerou zaživa.

autor

20.7.2012 19:03:50


tu kombinaci bych určitě využil,ale jsou moc rychlí tak bych podpálil asi dům.
biolit mám,ale ten moc na ně nepůsobí.
Minule jsem nechal komáry vyhladovět a odjel na 2 týdny pryč,ale vypadá,že jsou odolnější než já.
Pak jsem zkoušel zvuk na odhánění komárů a vypádá,že se mu jen tak pryč nechce,budu ho muset zabít.

autor

20.7.2012 17:28:49


U mě nejlíp funguje takový ten repelent co se dává do zásuvky. Pokud to nepomůže, můžeš místnost opustit a uzavřít, dokud komár nezemře hlady :D

stixman (20) muž registrovaný uživatel

20.7.2012 14:40:26


Nemůžu než doporučit kombinaci zapalovače a nějaké vysoce hořavé kapaliny, popřípadě stlačeného plynu v rozstřikovači.

Nebo běžný biolit - jisté, rychlé ale mnohem méně zábavné.

Fred (22) muž registrovaný uživatel

20.7.2012 12:38:00


repelent, ale jinak mám stejný problém s komáry a taky mouchama, a dneska jsem 30 minut lovila pavouka, který se mi usídlil na stěně nebezpečně blízko polštáře, nakonec zalezl neznámo kam mezi polštáře, takže jsem byla na noc nucená opustit svůj pokoj a spát v obýváku na sedačce ://

Karkulka

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz