Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Tvorba č. 5020 z 2011-06-16 13:44:39


Sedím na baru a popíjím drink...

...

Po tréninku, tak jako obvykle, si zajdu na oběd do mé oblíbené restaurace, kde vaří jen mexickou kuchyni. Lujgi je výborný kuchař, vždycky ví co mi uvařit. Tentokrát jsem si objednala tortilu s kuřecím masem, zeleninou a salsou pro chuť. Moje myšlenky mi stálé utíkají k Javiérovi, vzpomínám na náš tanec, na jeho doteky, na vůni parfému, která se mísila s potem. Tato směs mě dokázala tak strašně nažhavit, až jsem pocítila vlhko v intimních partiích.
,,Crrrrr‘‘ zvoní mi telefon.
,,Halo?‘‘
,,No nazdar, přijdeš ke mně na kafčo? Hodíme žváro a proberem klepy.‘‘
,,Ahoj Katri, no bezva že mi voláš, to ví že se stavím. Musíš mi poradit.‘‘
,,To ví že jo, tak za chvilku u mě. Pa.‘‘
Super, konečně strávím odpoledně nějak rozumně a relaxačně. Ona je taková moje přízněná duše a hlavně toho má hodně za sebou, tak mi určitě správně poradí. No nic, zaplatím a jedu.

U Katri doma to bylo opravdu úplná, dokoná relaxace. Dali jsme si ledové cappucino, který ona dělá výborný a já začala se svou prosbou o radu.
,,Katri, jsem bezradná, nemůžu na něj přestat myslet a minulý týden se mi o něm snad i zdál sen!‘‘
,,To je normální, potřebuješ první pomoc jako sůl.‘‘
,,Co tím myslíš?‘‘ ptám se jako blbec.
,,Tím myslím sex a to buť hodně dobrej s někým cizím, kterého už nikdy neuvidíš anebo hodně špatnej s ním. Vyber si, pokuď chceš na něj přestat myslet.‘‘
,,To není tak jednoduchý. Vždyť víš, že já s cizím člověkem takhle spát nedokážu a kdybys ho viděla, tak mě pochopíš.‘‘
,,Tak jo, tak se na něj pújdem podívat.‘‘
,,Opravdu chceš?‘‘
,,Jo!‘‘
A tak jsme se domluvily, že tam tedy dnes večer ještě zajdeme. Oblíkly jsme si sexy šatičky a vyrazily jsme do klubu.
Bylo tam úplně narváno, ze začátku jsem si myslela, že tam ani nebude. Šly jsme na bar a objednali si pití. Katri už očumovala jiný chlapy a taky se bylo na co dívat, někteří byli dokonce už napůl těla svlečení.
,,Mrkni na tamtoho, toho bych vojela až by se mi z ní kouřilo.‘‘
,,Teda Katri, kde na tohle chodíš? Ale máš pravdu, ten je opravdu dost sexy.‘‘
A v tom se objevil na baru.
,,Katrino, to je on! Koukni, tamhle stojí!‘‘
,,No ty brďo, tak teď už tě chápu! Hele a nechceš mě s ním seznámit?‘‘
,,Ne, podívej se, každá je z něho hotová. Určitě za ním nepolezu. Sleduj ty pohledy, každá jedna by ho chtěla a hned. Já si počkám až přijde sám, zatím ho budeme pozorovat.‘‘
Katrina jen zklamaně přikývla.

Po nějaké době opravdu přišel.
,,Ahoj, jsem rád, že tě tu vidím. Dlouho jsi se tu neukázala.‘‘ pověděl se zvláštní jiskrou v očích.
,,Ahoj, taky tě ráda vidím. Tohle je moje kamarádka Katrina.‘‘
,,Těší mě, že vás poznávám. Já jsem Javiér.‘‘
,,Prosím, tykejte mi‘‘ odpověděla Katrina s úsměvem na tváři a s rozzářenýma očima.
Nějakou dobu jsme se spolu bavili, pili, tančili a potom to přišlo. Okamžik, na který jsem celou dobu čekala. Když Katrina oznámila, že si dojde na toaletu, a odešla od stolu, přisedl si vedle mě a naklonil se. Najednou, ani nevím jak, jak jsem byla opilá, jsem ucítila jeho rty na mém krku. Pomalu a jemně mě začal líbat, až přešel k uchu a svým jazykem olizoval můj lalůček. Potom zašeptal: ,,Ty jsi tak nádherná, sexy a přitažlivá, jako žádná jiná, kterou jsem kdy viděl. Nechtěla bys dnes ke mně? Mám doma láhev dobrého šampaňského a jahody.‘‘ Nemusela jsem nic říkat, aby pochopil, že chci úplně to samé.
Než se Katrina stačila vrátit, odešli jsme. Vzali jsme si taxíka a jeli k němu domů.
Jeho byt byl velký, prostorný, s krásnou vyhlídkou na město a velmi luxusně zařízen. Vytáhl láhev šampaňského, dvě skleničky a slíbené jahody, které hodil na dno sklenice. Podal mi jednu sklenici a připil na dnešní večer. Napila jsem se a šla se podívat na ten krásný výhled.
,,Musím říct, že ten výhled….‘‘ najednou jsem cítila jak jeho paže přejeli po mích holích zádech, pocítila jsem jak mi naskakuje husí kůže vzrušením.
,,je…‘‘ jeho tělo mě obepnulo a jeho paže pomalu postupovaly směrem dolů. Jednou rukou se dotkl mého rozkroku a druhou mi hladil prso. Cítila jsem jeho dech, jak hoří touhou mě mít. Jeho pravá ruka zajela až pod mé kalhotky a já cítila, jak začínám vlhnout. Vzrušoval mě jako nikdo před tím. Najednou mě otočil a přimáčkl na sklo, vzal sklenici se šampaňským a položil ji na stůl hned vedle něj, aniž by se tam podíval. Vášnivě a vzrušeně mě líbal, nemohl se mě nabažit. Vtom mě nadzvedl a já jsem ho svýma nohama obepnula kolem pasu. Nesl mě přes celý byt do jeho ložnice, padli jsme do postele a on mě začal jak divé zvíře svlékat. Když se svléknul i on, na chvíli se zastavil, koukal na mě jak kluk na svou vytouženou hračku. Vzal mi mou levou nohu a jemně ji začal líbat, postupoval nahoru až k mému rozkroku. Lízal mě tak, že jsem myslela, že už to nevydržím a dosáhnu vyvrcholení.
Řvala jsem ,,áno…. ještě…bože nepřestávej!!!‘‘ až tak byl dobrý. Už jsem skoro byla, a on přestal. Koukal se na mě, jak moc si to užívám. V tom nepopsatelným pocitu jsem ho chytla a převalila na záda. Vzala jsem jeho kravatu, která ležela kousek vedle, a zavázala jsem mu oči. Pousmál se, ale nevěděl, co ho čeká. Zůstal v klidu ležet a s napětím čekal, co se bude dít. Bože, jak úžasný bylo jeho tělo, vypracovaný svaly, nikde žádná chyba, jak vystřižený z časopisu.
Začala jsem si hrát s jeho rty, nejdříve jsem je jemně olizovala a potom začala kousat. Byly jako dva sladké marshmallowy. Sjela jsem jazykem trochu níž na bradu a potom začala líbat celý jeho krk. Když jsem se dostala k uchu a začala si s ním hrát, ucítila jsem, jak se mu opět zvedá. Usmála jsem se a zaměřila se na bradavky. Vzdychal celý rozvášněný, ale nemohl nic dělat, držela jsem mu ruce, a tak byl úplně bezmocný. Vychutnávala jsem si každou část z jeho těla, jako by to byl můj poslední zážitek na tomto světě. Jeho břicho bylo hladké a pod pupíkem trošku malých chloupků, které se okamžitě zježily, jakmile jsem jazykem projela okolo nich. Jeho chlouba byla božská, něco takového by si přála každá žena jakéhokoliv věku. Když jsem si začala hrát s jeho chloubou, už to nevydržel, sundal si kravatu a vrhl se na mě. Svalil mě na záda a vnikl do mě. Zasténala jsem a bylo vidět, že se mu to strašně líbí.

(pokračování příště)

La Rosa Negra žena   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

8.7.2011 9:08:26


hele tohle je perfektní :) kdy chystáš pokračování? :)

madeleine

18.6.2011 14:55:04


zalez! kdo to má číst?!!

prdík

16.6.2011 19:02:39


Hm, seš dobrá :)

Markéta17

16.6.2011 18:41:07


Tak si to přečti a pochopiš...

La Rosa Negra (114) žena sponzor

16.6.2011 18:35:09


nechce se mi to cist,ale co to je?:D

p.r.m

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz