Hlavní strana Trápení.cz

stránky vzájemné podpory a pomoci

Tvorba č. 3613 z 2010-07-19 10:27:44


Proč musel být zrovna ON první

Není to zas tak dávno, co jsem přišla o mámu. Pořád to nepolevilo, pořád mi ji něco připomíná…
V posledních týdnech jsem na ni myslela víc než kdy jindy. Když něco člověk má, neváží si toho. Já si nikdy předtím neuvědomila, co pro mě znamená, co všechno pro mě dělá, že se pro mě tolikrát obětuje …
Kdyby věděla, co se mi stalo, tak by to ale stejně nepřežila. Možná že to zní jako vystřižené z knížky ale lítostí by jí puklo srdce.

Každý všední den jsem chodila na basketball na tréninky. Když jsem se vracela, byla už tma. Nikdy v životě jsem se tmy nebála ale… teď nemůžu dojít bez rozsvícení všech světel v bytě na záchod.

Ten den, co se to stalo, bylo úterý. Šla jsem jako normálně na autobus. Je to taková celkem opuštěná zastávka. Čekala jsem už 20 minut ale pořád nic nejelo. Jak to ? Vždyť to jezdí po 10 minutách. Už to tam mohlo být 2krát.
Najednou mě někdo chytl okolo pasu … začala jsem křičet ale najednou jsem učítila nůž u tváře. Řval na mě, že jestli nebudu zticha, bude to bolet víc než tohle (když dořekl to slovo „tohle“ přejel mi nožem po pravé tváři a já cítila, jak mi stéká tenký pramínek krve)
S nožem u mé hlavy mi poručil, abych si sundala kalhoty. Jedním škubnutím ze mě ztrhnul tričko na ramínka a nožem ni naříznul kalhotky a druhou rukou mi rozepínal podprsenku …
Snažila jsem se bránit, ale moc to nešlo když jsem viděla ten nůž. Jeho kalhoty se u rozkroku napínaly a napínaly až jsem měla pocit že prasknou. Pak mi svázal ruce za tělem pevným provazem a druhým kusem provazu mi přivázal kolena k bokům. Vzniklo ze mě takové malé bezbranné klubíčko. Pak si sundal kalhoty a tvrdě do mě vniknul. Když jsem začala křičet, dal mi několik facek a strčil mií svůj penis do mých úst. Rdousila jsem pláč v sobě, abych ho ještě víc „nenavnadila“ a měla opuchlý nos a v krku – tím pádem jsem se téměř nemohla nadechnout. Když uviděl slzy, začal se hrozně smát a pleskal mě přes prsa a to mezi nohama.
Pak někomu zavolal. Byl to krátký rozhovor. Do několika strašných minut, kdy do mě hučel, že když budu hodná holčička nebudu dělat žádné hlouposti, přežuju já i moje rodina. Pak přijel ještě nějaký druhý chlap. Podíval se na mě (byla jsem stále svázaná v tom klubíčku) a zeptal se : „tak kolik za ni chceš“ když mu odpověděl že nic a že budu jejich společná služtička oba se hlasitě rozesmáli. Pak mě ten druhej chlap vzal do náručí a hodil do kufru auta. Nevím jak dlouho jsme jeli ale když jsme dojeli a vyhodili mě z kufru na zem a rozvázali mě, stála jsem před takovým opuštěným domem. Možná že o něj pečovali – to jo (byl docela pěkný, ale na hoooooooodně opuštěném místě). Každý mě vzal za jednu ruku a odvedli do sklepa. Tam měli všechno „připraveno“ (byla tam postel, provazy které viseli ze stropu, vibrátory a kdo ví co ještě. Zároveň tam čekalo 10 chlapů a 2 ženské.
Jelikož jsem byla stále nahá pohled jsem upoutala hlavně já. Pak se začali ozývat dotazy : „tak za kolik?“ a ten první chlap odpověděl že 5 000 za každou počatou hodinu. Když začali chystat peněženky a řadit se přede mnou do fronty, pochopila jsem – pozdě!
První zaplatil a okamžitě se na mě vrhnul. Udělal mi to pusou, pak mě zuřivě líbal a začal všude masírovat a hladit. Pak mě povalil na postel a …
Skoro to stejné se opakovalo 10 dokola. Pak přišli na řadu nějaké holky. Byli podobě starý jako já. Spíš starší. Z očí jim také tekli slzy a pomocí vibrátoru, mazlení a svých rukou mě … . Pak se všichni vrhli i na ně a mně mezitím ti odváděli a te první pořád svíral v ruce ten nuž. Došli jsme do kuchyně a oni po mě chtěli něco, co jsem opravdu nečekala. Chtěli abych jim vařila a uklízela. Z zech pár surovin bych zvládla akorát bramboráky. Když je mě zeptali co budu vařit, odpověděla jsem a oni se na mě „usmáli“ najednou jsem uviděla v rohu místnosti telefon. Asi uhádli na co myslím a začali hledat brousek. Když ho našli tak hned ten jeden začal brousit nuž a řekl : „Jen to ty děvko skus a uvidíš ten tanec.“ Pak mi přivázali nohu lanem ke stolu a dívali se na to, jak nahá vařím. Když jsem dovařila (jelikož nemám zkušenosti, tak jsem je trošičku připálila) a naservírovala jim to na stůl, řekli mi : „no vidíš že to de když se chce“ a ten druhej dodal s mastnou pusou že mám jít spát. Při slove spát se strašlivě rozesmáli a pak mi ukázali na studené dlaždičky. Mlčky a stéle s brekem jsem si tam klekla a oni přes mě překlopili takovou tu dětskou ohrádku. Ráno je znova všichni ………….
Opakoval se předchozí den Vždycky, když jsem si vzpomněla na tátu, bylo mi ještě hůř. Přišel o svou milující ženu (mou maminku) a teď ještě o mě. Toto se opakoval 8 dní. V noci jsem uslyšela šramot. Nevěděla jsem co to je, ale strašně jsem se bála. Uviděla jsem, ve svitu baterky uniformu policisty. Potichu mi odtamtud pomohl a těm dvou dívkám také.
Když mě uviděl táta plakal radostí. JÁ jsem brečela už 8 dní v kuse, ale rozbrečela jsem se ještě víc. Když jsem to tátovi všechno řekla, vzal mě na gynekologii. Tam mě uklidňovali – docela se jim to povedlo ale stále si kladu otázku : Proč zrovna ten hnusném chlap musel být PRVNÍ. Doktorka mi řekla že jsem měla obrovské štěstí že jsem neotěhotněla. Toho chlapa i s ostatníma chytli a zavřeli do vězení.

Teď ať jdu kamkoli tak se pořád ohlížím, jestli za mnou někdo nejde. Po tmě se bojím dojít i na WC. Když mě táta obejme, citím se bezpečně ale zároveň když cítím dotek nějakého muže, je mi to strasně nepříjemné. Bojím se,jak to dopadne až budu mít kluka …P.S. Tento příběh není pravdivý

nwm (14) žena   smazat

Prostor pro tvou reakci

Víš, jak toto trápení vyřešit nebo chceš autora povzbudit či se ho na něco zeptat? Máš za sebou podobnou zkušenost? Poděl se o své myšlenky zde.

tvá přezdívka:

19.7.2010 15:34:33


Jo je to dobrý, fantazii máš velkou, ale ty tečky mě tam štvou taky :D Musíš rozepsat... :D

Teo (22) žena registrovaný uživatel

19.7.2010 15:27:27


me to prijde dobry..ale jak rikal soska ty tecky me tam serou..jinak bych vic rozepsal ty eroticky sceny :D to upouta ctenare ..;)

Melka (22) muž registrovaný uživatel

19.7.2010 11:57:08


za to se omlouvam viděl jsem to pouze na hlavní stránce ne v této kategorii
tím pádem si myslým že to je celkem "dobrý" příběh a lidé by se tímto tématem měli asi více zabývat

sakra

19.7.2010 11:49:46


sakra: Nemáš pravdu. Pochopte konečně všichni, že je tu i sekce TVORBA...názvem už napovídá proč tu je...

nwm: Nápad hezký, ae že bych začala číst a nemohla se odthrnout tak to ne no... A ruší to tam ty tečky...ja nevim...ae mě se líbí když někdo píše o takovýhle věcech pravdivě a nestydí se o tom psát...

S.O.S.ka

19.7.2010 11:36:23


tak proč to tam píšeš tento web je pro ty co něco trápía chtějí se na něco zeptat

sakra

hlavní strananápovědapravidlakontaktpošli sms

optimalizace PageRank.cz